Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetnénk még annak...

Mit tehetnénk még annak érdekében, hogy babánk legyen? Az első gyerkőcünk 4 éves, várná már a kis tesót, ha jönne, de eddig sajnos semmi.

Figyelt kérdés
2 éve és 2 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését. 1 éve próbálkozunk a babával (másodikkal), és nem jön össze. Már orvosnál is voltunk ez-ügyben. Mindkettőnket kivizsgáltak, és minden a lehető legnagyobb rendben van, mégsem estem még teherbe. Ráadásul, a menszim olyan pontos mint a toronyóra. A doki azt is megmondta, mikor kell együtt lennünk, mi pedig betartjuk, és még sem. Mit tehetnék még? Vajon reménykedhetünk még, hogy lehet második babánk?
2011. szept. 9. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne időre, naptár szerint görcsöljetek rá, csak nyugodtan, lazán!
2011. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy pszichés a probléma, hiszen a 4 évesed a bizonyíték rá, hogy minden rendben van veletek. :) Sajnos a túlzottan akarásnak szokott ez lenni a következménye.


Tanács: ne foglalkozzatok semmivel, akkor legyetek együtt, amikor jólesik - és ne akkor, amikor a naptár mondja - és hagyjátok a babára, hogy mikor akar jönni. Ha itt az ideje, jönni fog!


(Utóirat: Ugyanebben a cipőben vagyunk, 3 és fél éves a fiunk, és tesót akar. Sajnos mindenkinek elmondtuk, hogy tesót tervezünk, és azóta minden nap kérdezgetnek, meg tonnaszám vetetnék velem a teszteket... Én magam is érzem, hogy jobb lett volna nem szólni senkinek, mert így presztízskérdést csinálunk belőle. A páromat is ugratják, hogy "ha nem jön össze, segítünk", hát nem hiszem, hogy használ neki... Úgyhogy én már közöltem mindenkivel, hogy nem tesztelek, és nem foglalkozom vele, ha jön a baba, előbb-utóbb úgyis észrevesszük! Azóta sokkal jobban érzem magam, és tudom, hogy össze fog jönni. Miért ne jönne? :))

2011. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem rég voltunk dokinál kivizsgáláson, csak azóta megy ez így. Előtte nagyon lazák voltunk. Igazából nem is én ragaszkodok annyira az időhöz, hanem a férjem görcsöl annyira. Persze természetesen én is, de ő aztán még engem is fölöz....

Ami a legrosszabb az egészben, hogy a lányunk, már a cukorkáját is megfelezi, hogy az majd a kis-tesóé lesz, és hiába mondjuk neki, hogy még nincs, és hogy majd szólunk ha lesz. Nagyon várja már, és minden nap megkérdezi, hogy mikor lesz kicsi tesója. :(

2011. szept. 9. 20:18
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves Leiah! köszönöm. Igazad van, miért ne jönne!

Csak rossz hogy a kislányunknak már 1 éve ugyan azt a választ adjuk, ,, Még nincs baba anya pocakjába, de reméljük lesz, és ha lesz, neked mondjuk először"

2011. szept. 9. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok! Nekem a lányom 5 éves elmúlt és már 14 hónapja nem jön a tesó!A kivizsgálásokat elkezdtük idáig minden a legnagyobb rendben, nem tudom mi a rosszabb ha találnak valamit vagy ha nem?!És az a baj hogy mi is szóltunk, hogy elkezdtük a kis tesó projektet és azóta mindenki piszkál hogy mikor sikerül már.Ja és a legrosszabb amikor le is sajnálnak!A lányom is alig várja már, hogy ne egyedül legyen mondjuk még annyira nem is nyaggat egyenlőre! Úgyhogy borzasztó és nekem éppen most jött meg!Ilyenkor egy világ omlik össze! Remélem legkésőbb karácsonyra sikerül!Ti is ugyanolyan nehezen viselitek mintha az első nem sikerülne, mert én pont úgy érzem?!Ja és már tökre belefáradtam.
2011. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem is most jött meg! :(

Már én is fáradok. Azt nem mondom hogy feladom, beletörődök azt hiszem. Nem egyszerű :(

2011. szept. 9. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!