Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napig erős pozi ovu...

Két napig erős pozi ovu teszt, harmadikon már halovány. Hogyan lehetséges ez? És mi lehet belőle? Részletek lent:

Figyelt kérdés

Bocs h megint felteszem a kérdést, de a képek nélkül nem sokat ér, ezért átfogalmazom képnélkülire :D

Ma halovány pozit teszteltem viszont kedden és hétfőn egyforma erős volt a teszt. Kedden volt is tüszőrepedésem, ráadásul mindkét petefészkemben, mert azt hittem pár óráig, h megpusztulok, annyira szúrt mindkét oldalon. Régóta figyelgetem a tüneteket, biztos, h a repedést éreztem, nem mást. Kérdés, h most akkor mi van a 24-36 órás eltelt idővel a pozi teszt és a repedés között? Tegnap voltunk is együtt, ma már kicsúsztunk a 24 órából....Szerintetek ebből mi lehet? És hogy lehet h pozi teszt alatt repedés is van, és nem utána van? Valami épkézláb magyarázat jól jönne. Köszi előre is!


2013. febr. 6. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Miota probalkoztok?? Annyira szomoru , hogy komolyan szamolod, hogy mikor kell szeretkeznetek...;( sose, tennek ilyet... Persze, hogy nem jon ossze (ne igy legyen, nagyon remelm , hogy sikerul!!!!) , ha igy ragorcsoltok, es gorbeztek egesz allo nap....tessek szexelni, amikor kedvetek van....ha kell naponta ha kell ket napomta ha kell naponta tobbszor is!!!!! Elfelejtened a gorbezest, es szerelembol lbujnatok agyba, egymasra odafigyelve....hamarabb oszejonne!:) termeszetesen nagyon nagyon szrurkolok, hogy ugy alakuljon...azaz pozitivan...nem akarok senkit sem megserteni ezel a kommenttel, de sajnos ez a hideg igazsag...puszi:5khm
2013. febr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vasárnap, hétfőn, kedden kellett volna sexelni!


Az első válaszolónak igaza van, a stresszelés miatt sem jön a baba!

Minden másnap együtt kell lenni, végig, mensestől mensesig, mert ovu teszt ide oda, pete érés érzés ide oda, lehet menses után, vagy előtt fogan...

2013. febr. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hétfő v. kedden volt az ovud. A fájdalom kevésbé mérvadó, a teszthez képest (az ugyanis az LH-t méri, és az OVU idején a legmagasabb), és az is előfordul, hogy a fájdalom a kilökődés után (is) érezhető- szóval ez egy relatív dolog. Ajánlom a hőgörbét :) Azzal többre mész. Mindkét petefészekből pedig nem érkezik pete, mert random szerűen hol egyik, hol másik érlel. A petesejt pedig inkább 12-18, max 24 óráig életképes. Egyébként érdemes még az első haloványabb LH csíktól kezdve 2 naponta akciózni. Úgy több az esély.
2013. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!