Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy a tesztem...

Lehetséges hogy a tesztem negativ mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
10 napja késik a menstruációm ami egyébként pontosan szokott megjönni.Szombaton volt egy hete hogy késett mikor csináltam egy tesztet és negativ lett.Azóta sem jött meg de nagyon nincsenek is tüneteim csak annyi hogy végtelenül fáradt vagyok de ez nem újdonság hiszen van 2 örökmozgó gyererkem és néha görcsölök mintha meg akarna jönni.az előző terhességeimnél sem volt sok tünetem,ott viszont már korán pozitiv lett minden tesztem.Létezik hogy most nem mutatja ki?(Gabriel teszt)Mikor teszteljek újra?

2013. jan. 15. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos én már annyi mindent hallottam hogy semmi sem biztos. Elvileg ki kéne hogy mutassa, de lehet hogy késői peteérés volt, vagy mittudomén... SZerintem menj el egy vérvételre jövő hét közepén, és akkor abból jobban kimuatható, hogy ne kelljen bizonytalankodnod.
2013. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Barátnőm 16 hetesen tudta meg, hogy terhes.

Rendszeresen megjött neki a terhessége első 3 hónapjában, és a tesztje is negatív lett.

Úgyhogy igen, lehetséges, hogy terhes vagy :)

2013. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mia22. válasza:
Sziasztok lenne egy kérdésem a férjemmel babát szeretnénk tegnap előtt kellett volna,hogy megjöjjön a mensim és még semmi annyit viszont érzek mintha megakarna jönni,de semmi pedig ilyenkor fájni szokott a mellem és állandóan édességet ennék és most az sem kell,a mellem nem fáj de duzzadt és a bimbo környékén apró pontok jelentek meg és a hasamat is érdekesen tudom behuzni.ma reggel csináltam egy tesztet(Gabriel) de negatív lett ettől még lehetek terhes??mikor teszteljek ujra?
2014. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!