Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam tegnap 2db meg az...

Csináltam tegnap 2db meg az előbb 1db HCG tesztet, mindegyiken megjelent a halvány második csík, majd eltűnt. Szerintetek most mi van?

Figyelt kérdés

Nem tudom mikor volt pontosan peteérésem).AUGUSZTUS 13-ÁN VOLT A CIKLUSOM 1 NAPJA ! Határozottan megjelent a második csík, majd egyszercsak eltűnt..

Most néha látom halványan, néha nem.. Mind a 3 teszt hibás?


2009. szept. 5. 06:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen tipusú teszt volt? Lilly vagy Medi Lab? Mert nekem ezek csináltak már ilyet..:(
2009. szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Medilab, és a Lily teszt nem jó!!!! Nekem eddig minden hónapban halványan pozit mutatott mindkettő! A Gabriel, és a Gravi HCG bejött, ott nincs halvány csík, és árban is jó. :)
2009. szept. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vaterás 10-es érzékenységű one step teszt!
2009. szept. 5. 08:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem one minute volt, két teszt is pozit mutatott, mégis megjött. Nem értem
2009. szept. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én meg Vaterás ovu tesztet használok!

Húúúú,most belém tettétek a frászt!Mi van ha elszalasztom a pé-emet,mert pl:rossz a teszt?

2009. szept. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Ne aggodj, biztosan jó az ovu teszted. Én is olyat használtam és jól mutatta a pét. doki is követett uh-n. Úgyhogy ne idegeskedj!!! Akinek kettő terhességi teszt is pozit mutatott és mégis megjött neki, valószínű terhes is volt csak nem tudott rendesen megtapadni és elment a baba. :(
2009. szept. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg.

Ha egy-két nap múlva is csinálsz tesztet, akkor biztosan nem fog eltűnni a második csík, ha Baba van a pocidban...-)

2009. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!