Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eddig 4 terhességi tesztet...

Eddig 4 terhességi tesztet csináltam és mindegyiken megjelent a második vonal, de csak halványan! A terhesség első tüneteit is produkálom (pl:belilult a szeméremajkam) Orvosnál még nem jártam! Ez már biztosnak számít?

Figyelt kérdés
2007. nov. 4. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

hát még nem 100% de már halad a 100 felé,szerintem mindenképp menj el dokihoz.kb 80%.halványan valoszinű azért jelenik meg mert kevés a hcg hormonszint,de van valamennyi és a tetszt erős,de még nem tudja kimutatni 100%ra

okvetlen doki.

2007. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után komolyan nem értem mi a kérdés??
2007. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A halvány 2. csik is pozitiv!!!

Tehát 100% hogy terhes vagy!!!

2007. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A halány csík is csík, tehát pozitív. Esélyes vagy egy babára:-) irány a doki:-)
2007. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
mindenkinek igaza van,es jobb lenne ha nem szornad a penzed tesztekre amik ugyis pozitivak mivel egy baba nem ket fillerbe kerul se a szules es stb....sporolj a rugdalozora es menj azonnal dokihoz hogy a szukseges vizsgalatokat elvegezhesse.
2007. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!