Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan elkeseredett vok! Mit...

Olyan elkeseredett vok! Mit tehetnék még? Nem sikerül teherbe esnem már majdnem másfél éve! Első clostis hónapban vok! Nagyon bízom a clostiban! Ha ettől sem sikerül nem tudom mit tehetnék még!?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 10:59
 1/4 anonim válasza:
100%
A lényeg a stressz kerülése, mind a részedről és mind a párod részéről, mert mi férfiak is gondban lehetünk a stressz miatt, kevesebb spermaszám meg ilyenek. Ha folyamatosan görcsöl az ember, hogy teherbe kell esnem, akkor nem fog menni. Csak egymásra figyeljetek és ne arra, hogy hogyan csináljam. Nem kell Gondolkodni, csak szeretni egymást. Gondolom furcsának találod, hogy egy manusz ilyeneket ír, de munka társam is így volt feleségével. A munkahelyi gondokat beszéld ki valakivel, de ne otthon. Semmi idegeskedés! Sokszor ez az oka és nem más szervi gond. Hajrá! Ha meg több hónapon keresztül nem segít, akkor kivizsgálás, spermaszám és peteérés, meg ilyenek. De nem kell rosszra gondolni! Sok sikert!
2009. szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát mi nem mondjak meglepett h egy pasi írt!:)))))köszönöm h szántál rám időt!voltam már hormonvizsgálaton ami negatív lett,párom is volt spermavizsgálaton,ami tökéletes lett,most szedem a clostilbegyt,ami serkenteni fogja a pé-met!hát a munkahelyik dolgokat mindíg párommal beszélem meg,ugyanis munkatársak vagyunk!hát stressz...az sajnos mindíg van!:(((megpróbálok nem rágörcsölni csak ennyi idő után már nem olyan könnyű lazán venni!még egyszer köszönöm h válaszoltál!
2009. szept. 5. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én azt tanácsolnám neked, hogy ne akarj semmit tenni. Elmondom, mi volt velünk: párom kb 1 éve mondta, hogy szerinte nekiugorhatunk a babaprojektnek. Boldogan kukába dobtam az összes guminkat, aztán meglepődve tapasztaltam, hogy nem esek teherbe. Először még nem is izgattam magam, aztán jöttek a hülye gondolatok "mi van ha nem lehet gyerekem? ha miattam nem jön össze? nem kérhetem a párom, hogy maradjon velem..." stb. Aztán, pár hónap után mélyen magamba néztem, és rá kellett jönnöm, hogy alapvetően boldog vagyok. Van egy szuper pasim, van hol laknunk, ahol a magunk urai vagyunk, vannak állataink, cicák és egy "szerelemkutya", szóval lényegében mindenem megvan, amit tizenévesen elképzeltem magamnak.

ÉS tudod mi történt? mikor rájöttem, hogy elégedett vagyok az életemmel, nem görcsöltem többé. Amikor késett a mensim, az utolsó, amire gondoltam, az volt, hogy terhes lehetek. De most itt állunk, a 12. hétben.

Ha mégis csinálni akarsz valamit, tarts egy önvizsgálatot. Szereted magadat? Az életedet?

Tudom, sablonosan hangzik, de próbáld meg, nekem segített.

És nagyon sok sikert!!!

2009. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túl hamar mentél kivizsgáltatni magadat,most így tényleg ezek miatt állandóan erre görcsölsz!Egyáltalán nem gáz,ha egy párnak egy vagy másfél év után sem jön össze a baba,mert sokszor egészséges pároknál is eltelhet két három év is,mire lesz baba.Én sajnos nagyon erős fogamzásgátlót szedtem 10 évig,már eltelt egy és és nem lettem terhes!:(Először ki akartuk mi is vizsgáltatni magunkat,de aztán meggondoltuk,hogy várunk még!Nem gondoltam rá,nem görcsöltem rajta,hanem élveztem a mostani életünket,és rá három hónapra sikerült!:)Most 8 hetes vagyok és nagyon boldog!:)Türelem!Sok sikert nektek is!
2009. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!