Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eshet-e baja a babának,...

Eshet-e baja a babának, mielőtt még észrevenném, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Olyan helyen dolgozom, ahol sokat emelek, sokszor elég nehéz dolgokat is. Ha teherbe esek, akkor ezt nyilván kerülni fogom, de félek, hogy amikor már terhes vagyok, de nem tudok róla, és nem is tudok úgy vigyázni, baja esik a kisbabámnak.

Nagyon szeretnénk ezt a babát és régóta várunk rá, belehalnék ha a munkám miatt lenne bármi baja.


2013. febr. 8. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Ha lenne egy 1,5 éves 10 kilós gyereked akkor azt sem vennéd fel soha többet?


A tested annyit bír terhesen amennyit terhesség elött is. Azért ha 30 kilókat emelgetsz akkor ha kiderül tedd le, de 10 kilós tehertöl akor lesz csak bajod ha elötte ilyet nem tettél.

A tested, az isomzatod már beállt erre az emelgetésre, ezért terhesség alatt sem lesz bajod töle.


Nekem 2 év van a lányaim között. a nagyobbikat cipeltem minden fele kézben, lépcsön, akár órákat is fogtam a 10 kg-t. semmi bajom nem lett, mert már edzett voltam.

2013. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos van, hogy 25-30 kilót emelek. Sokszor már így sem bírom. Folyton fáj a hátam, sokszor úgy érzem, leszakad a derekam és igyekszem mielőbb kiérni a raktárból, hogy letehessem a cuccot. Aztán hazajövök és csak fekszem, mert mindenem fáj. Szóval annyira nem bírom baba nélkül sem. Ezért aggódom.
2013. febr. 8. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem jobb,ha minél előbb megtudod,hogy terhes vagy-e vagy sem,mert olyankor kelleNE egy nőnek a legjobban vigyáznia magára,amikor még nem is tudja,hogy babát vár.Szóval az én véleményem,hogy amint kimarad a menzeszed,tesztelj.Jobb minél előbb tudni róla.


Egyébként én is olyan helyen dolgoztam,ahol emelgetni kellet,sokszor nehéz dolgokat,éppen ezért,amikor terhes lettem a kisfiammal,amint megtudtam,hogy terhes vagyok,eljöttem táppénzre.

2013. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!