Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon korai vetélésnek mik a...

Nagyon korai vetélésnek mik a jelei? Abban az esetben ha a nő védekezik rendesen, nem is tudja hogy terhes?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek,rendesen.A menstruációm mindig elég gyenge,de fixen 5 napos volt.Az előző viszont kicsit hosszabb volt,kb 2 hete.Most viszont 2 napja nemjó a közérzetem,de beteg nem vagyok.ÉS ma megjött,vagy nemtudom,ilyen véres darabos vmi jön ki belőlem,mintha sűrű folyással lenne,nem rendes menses.Még sosem volt hogy fogamzásgátló közben jött volna meg,pedig sok éve szedem.

Teherbe eshettem és elvetélhettem,vagy mi lehet?

Teszt kimutatja még ha terhes voltam?



2013. febr. 8. 11:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Teszt még mutatná a pozitívat, de nem biztos, hogy terhességre kell gondolni. Én most elmennék dokihoz, hogy nézzen meg.
2013. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát lehetséges, hogy vetélés volt. A teszt elvileg még 1 hónapig kimutathatja, de nem biztos. A helyedben inkább dokihoz mennék. UH-val meg kéne nézni, hogy ha tényleg vetélés volt kiürült-e rendesen.
2013. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Rendesen szedett fogamzásgátló mellett létezhet ilyen?

Perpill esélytelen eljutnom dokihoz,veszek meló után egy tesztet,dokihoz maximum jövőhéten tudok eljutni.


Ha vetélés volt,akkor meddig vérzek? Nem kellene fájdalommal járnia?

2013. febr. 8. 11:38
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem, sokszor meg sem lehet különböztetni a rendes mensitől. De a te esetedben ugye nem jöhetett volna meg csak úgy. Gyógyszer mellett is teherbe lehet esni, és ugyanúgy elvetélni, de ez nem a gyógyszer miatt történik. Jó lenne minél hamarabb doki. Ha belázasodsz, azonnal menj dokihoz.
2013. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éve késett 1 hetet, aztán 2 hétig véreztem. Nekem még darabos sem nagyon volt. Elmentem dokihoz, a vérvétel alapján terhes voltam. Szépen kiürölt belőlem fájdalom nélkül. Azt mondta sokan észre sem veszik, nagyon sok terhesség megy így el. (Azóta van egy 3 hónapos picikém.)
2013. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 frászkarikaborsó ***** válasza:
Teljesen egyértelmű jele nincs, mert a teszt sem feltétlenül lesz pozitív (de ha igen, akkor az biztos hogy terhesség volt). Viszont ha fogamzásgátló szedésekor köztes időben vérzel az mindenképp arra utal hogy a fogamzásgátló nem működik rendesen, így ha orvoshoz nem is jutsz el, innentől kezdve védekezzetek máshogy is, amíg orvos nem látott és nem mondja meg hogy mi legyen.
2013. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hetedik éve szedem,mindig rendesen működött,miért ne működne a fogamzásgátló.
2013. febr. 8. 14:34
 8/16 anonim ***** válasza:
Rosszul hangzik, de ahogy öregszünk változik a szervezetünk.
2013. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
26 vagyok csak,egészséges.
2013. febr. 8. 15:07
 10/16 A kérdező kommentje:

Vettem tesztet pénteken,negatív lett,viszont rosszul éreztem magam,így voltam dokinál,igaz sztkban,de gyakorlatilag elzavart azzal,hogy akármitől vérezhettem tablettaszedés közben és nem mindig egyforma.

Vasárnaptól nincs semmi.

Saját dokimhoz 2 hét múlvára van időpontom (rég leegyeztetett),most nem is rendel.


Szerintetek?

2013. febr. 11. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!