Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » (Hogyan) lehet következtetni,...

(Hogyan) lehet következtetni, ha a hőgörbét összezavarja a betegség?

Figyelt kérdés
Általában 30 nap felettiek a ciklusaim. Ebben a ciklusban a 21. napon reggel még hőmérőztem, de a 22. napon betegség miatt már nem (nátha, hőemelkedés). Ma a 30. nap van és most azt sem tudhatom biztosan, hogy volt-e peteérésem, mert ugye épp abban az időszakban szokott ovulációm lenni (20-25.nap), amikortól nem tudtam mérni. Ha a következő napokban mérem (már nem vagyok beteg) az megbízható eredményt ad? Abból lehet következtetni előző hónapok alapján, hogy lehetett-e már peteérésem? Nagyon szeretnénk már babát, de arról álmodni sem merek, hogy végre sikerült! :(
2013. febr. 8. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát elvileg, ha magasabb a hőd, akkor lehet következtetni,hogy megvolt a pé-d!
2013. febr. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 frászkarikaborsó ***** válasza:
Ha már több ciklust végighőmérőztél, akkor elvileg tudod hogy nálad mennyi szokott lenni a ciklus első felében és mennyi a másodikban. Ha most a reggeli hőd már magasabb, akkor időközben megvolt a peteérés és már a második felében vagy. Én nagyon sokáig így csináltam mert nem volt energiám minden nap hőmérőzni, csak 3-4 naponta mértem egyet és tudtam hogy ha 36,7-et mérek legalább, akkor megvolt az ovum, mert előtte SOHA nem volt ilyen magas értékem, max 36,5.
2013. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most úgy néz ki, a ma reggeli alapján, hogy már a második felében vagyok, csak ugye kérdés mikortól... Nagyon izgulok, hogy esetleg összejött-e, mert 3-4 napja szinte egész nap émelyeg a gyomrom (ami azt hiszem inkább csak a megfázáshoz tartozik, bár nem tudom hogyan...vagy valami máshoz) egyelőre nem merek arra gondolni, hogy sikerült, meg persze tudom, lehetnek "beképzelt" jelek is. Az sem biztos, hogy ilyen korán lehetnének ugye tünetek már...hát egy bő héten belül kiderül elvileg, csak ez az örökké valóságnak tűnik :(
2013. febr. 9. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!