Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap kell megjönnie, ma...

Vasárnap kell megjönnie, ma hagyom abba a norcolut terápiát, ha terhes vagyok megfog jönni a norcolut miatt?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ,nem fog nyugi!
2008. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A norcolut egy tisztító jellegű vérzést produkál, de nemlenne túl nagy gond. norcolut nélkül is megjöhetne, viszont terhességben nem szabad szedni. Lényeg, ha megjön akkor is tesztelj és ha babát jelez akkor újabb terápiát ne kezdj el és menj dokihoz. Ne aggódj nem lesz baj.Gondolod hogy baba van?
2008. jún. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is szedtem a norcolutot, nekem kedden megjött. De ma már csak tisztaságit használok. Máskor 5 napig szokott lenni. Szerdán teszteltem egy negatívot :( Nem tudom mi van.
2008. jún. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Harmadik válaszolónak is mondom: ha megjön akkor így pl mint neked érdemes az elmúlási időben tesztelni (TÜRELEM KELL) ha az is negatív akkor nincs baba.Sajnos.. minden jót sikereitekhez!!
2008. jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a második válaszolonak irnám, igen elvileg lehet baba, és szeretnénk is, mert szedtem clostit is, csak reménykedem.hátha összejött.:)))
2008. jún. 5. 09:17
 6/6 A kérdező kommentje:
és köszönöm a válaszokat:))
2008. jún. 5. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!