Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes annak ellenére,...

Lehetek terhes annak ellenére, hogy megjott a mensim? Hallottam mar ilyen esetekrol.

Figyelt kérdés
Nagyon faradekony, almos vagyok, esténként elojon a depis hangulat. Egyszer edeset kivanok orulten, aztan rogton sosat es igy tovabb. Gyakran kell pisilnem, faj a derekam, fejem es undorodom a fogmosastol (azaz a nyelvmosastol) meg utana is fel oran keresztul hanyingerem van
2008. jún. 5. 11:01
 1/4 anonim válasza:

nem írtál arról h hogyan védekeztetek. tehát nem tudom. ez sok midnen lehet.ha rendesen megjön mint mindig, hosszra, erősségre u.olyan, akkor nem vszínű. sokan írják, h megjön mégis terhesk, de azért általában, az esetek 97%ában ha terhes vagy, rögtön utána kimarad a mens.

szóval nem vagy terhes.

2008. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyen lenni. Mi védekezünk, tehát egyértelmű h nem lehetek terhes, de ezek a tünetek nálam is előjönnek kb 3-4havonta. Ha védekeztetek, és biztos vagy abba h nem volt gixer, akkor nem vagy terhes. Csak a hülye női hormonok szórakoznak.:D
2008. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez lehet valami más is. Ha tudod, hogy nem lehetsz terhes, akkor nincs miért aggódnod. De ha előfordulhat, hogy terhes vagy, akkor tesztelj. A mesni nem jelent semmit, egy csomó nőnek megjön akkor is ha terhes.
2008. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem vedekeztunk. a mensi elott egy csomo alkalommal probalkoztunk. maskor amint megjon kicserelodom. nincs etvagyam, vidam vaok, semmi sem bant es van hangulatom is, most meg tipikus ellentéte
2008. jún. 5. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!