Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem állt fel neki (már pár...

Nem állt fel neki (már pár perc után), mégis 2 hónapja késik. Mekkora az esélye, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Amikor lefeküdtem a barátommal úgy hogy nem védekeztünk 5-10 perc után már nem állt fel neki ( arra gondoltunk azért mivel sokat ivott aznap). Csak hogy ez 2 hónapja volt, és azóta nem is jött meg. Soha se volt rendszeres, mindig késett volt hogy heteket. Még egy hetet várok azzal hogy tesztet vegyek, mert várok hátha megjön. Mivel az a rövid ídő alatt nem ment el, remélem így nagyobb lesz az esély hogy negítv tesztet kapok.
2009. szept. 5. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát ne hari, de eddig miért nem csináltál tesztet? Mire vársz még, a sültgalambra? Reménykedhetsz, max azt veszed észre h rugdosni fog a baba...de akkor már mit csinálsz?

Nincsenek tüneteid? Hányás, émelygés stb? Butaság várni a teszttel, ráadásul addig kikészülsz idegileg..

2009. szept. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Végül is már mindegy... Ha terhes vagy akkor terhes vagy, ha meg nem, akkor nem. Gondolom megölni nem akarod a babát, ha ennyire nem sieted el a tesztet.
2009. szept. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Éppen ezért gondoltam, hogy egy hetet adnék neki hogy megjöjjön, (mivel szokott késni elég sokat) mert semmi tünet sem volt.


Mellesleg igen, ha mégis pozitív lesz valószínűleg megtartjuk. : )

Bár kicsit későbbre terveztük.

2009. szept. 5. 23:46
 4/5 anonim ***** válasza:

na...az jó :). Én is megtartanám, de én nem vagyok terhes még :(

Mindenesetre a helyedben nem várnék, persze én izgulós idegeskedős típus vagyok, tuti h vennék holnap egy tesztet. Már csak azért is h ne éljem bele magam feleslegesen, vagy épp h időben tudjak keresni egy jó nőgyógyászt aki vizsgálni fogja a picurt a szülésig :)

2009. szept. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csináltam ma tesztet, negatív lett, holnap megyek orvoshoz hogy akkor miért késik 2 hónapja :S
2009. szept. 7. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!