Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Chlamydia fertözés miért nem...

Chlamydia fertözés miért nem mulik el ha kaptam rá dalacin kenöcsöt?

Figyelt kérdés
2009.02honapban voltam rákszürésen és ezt találtak,Chlamydia gyanu.Erre kaptam rá dalacin kenöcsöt és kész,de már megint volt,akkor is csak azt kaptam rá.Most megint kijött rajtam :((( miért nem mulik el?? Jövöhéten megyek másik dokihoz és már ellöre félek..remélem ez már normálisan megvizsgál..Szerintetek tényleg menddöséget okozz???Mert akkor nemtudom már mitcsinálok,mert szeretnénk babát:((( csak nemjön össze.Akinek volt hogy tudták ez kiirtani és meddig tartott??Meg sikerült e utána terhes maradni??
2009. szept. 6. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia . Sajàt tapasztalatom nincs ugyan de èn ùgy tudom a Clamydiàt antibiotikummal gyògyítjàk. Biztos jò a kenôcs is csak lehet ,hogy kevès ès ezèrt nem mùlik el teljesen.

Ja igen ès a pàrodat is kezelni kell ,mert különben visszafertôz.Gyulladàst ès ez àltal meddôsèget okozhat hosszù tàvon a clamydia ,mert a petevezetôket kàrosíthatja, elzàrhatja.

2009. szept. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösszönöm a vállaszt :(( sajna ettöl félek hogy nem lehet babám,mert petevezetékem fáj a jobb oldali....
2009. szept. 7. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia . Talàltam neked valamit a Clamydiàròl ami hasznos

lehet . [link]

2009. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösszike olvasgattam és elis mentem :)
2009. szept. 26. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!