Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megérezte már valaki hogy...

Megérezte már valaki hogy baba lesz?

Figyelt kérdés
Lehet furcsa a kérdés, de nekem 5 napja volt peteérésem, együtt voltunk többször is a párommal ez idő alatt, mert 5 hónapja szeretnénk babát.. Ilyen még soha nem volt előtte de most egyszerűen érzem hogy összejött..Furcsa megmagyarázhatatlan érzés van a hasamban.. Érezte már valaki így?
2009. szept. 6. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár még nem tudom 1hétig hogy valóban babát várok e de nekem van egy olyan megérzésem/érzésem hogy igen!:) Sőt az alhasam is bekeményedett amit nem szokott,és fáradékony lettem.:)Remélem mind kettőnknek összejött!:)
2009. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a lányom fogant."Akció" után én mondtam is az emberkének,hogy ebből baba lesz:)

Nem tudom miért, de biztos voltam benne.

Most lesz 2 éves:))

Hogy mi az érzés nem tudom,a nagy vágyódás,hinni akarás,anyai ösztön..?de én is valami furcsán éreztem magam.

2009. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Én akció után 3-4 nappal már úgy éreztem, hogy "talán most". Nem volt rá semmi racionális okom, semmi tünet, a hődörbe ugyanúgy alakult, mint máskor. Mégis úgy éreztem, hogy ez lesz a mi hónapunk. Mondtam is a férjemnek, hogy nagyon hülyén fogom magamat érezni, ha mégis megjön, de szerintem ezúttal baba lesz. És igazam volt. :-) Nem tudom, honnan, miből, de megéreztem.
2009. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg ezúttal baba lesz, de tényleg nem éreztem még ilyet soha azelőtt! Drukkoljatok nekem.. :)
2009. szept. 6. 15:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is megéreztem hogy mikor fogant a baba..:-))

Hülyeségnek tartottam de tudtam hogy babás vagyok és a teszt igazolt azota pedig itt mocorog a pocakomban:-)

Sok sikert drukkolok remélem sikerült és bejön a női megérzés!

2009. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Írd majd meg hogy mi lett!

Szorítok! Mi is 5hónapja próbálkozunk,1napja késik,de én sajna nem érzek semmit,de reménykedem.

2009. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én vagyok az utolsó!Ma teszteltem és + lett! :)

2009. szept. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

19 53 as vagyok kedves utolso!

Geratula kedves kismama örülöknagyon nekem sem volt semmi tünetem..:-))

Örülök és üdv a klubban 16 heteske..:-)

2009. szept. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!