Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehetett ez? Az előbb...

Mitől lehetett ez? Az előbb azt hittem kiszakad a méhem a helyéről, nem bírtam kiegyenesedni annyira szúrt. A peteérést megszoktam érezni, nem az nem szokott így fájni.

Figyelt kérdés
A mensesem 18-án esedékes, általában 30 naposak a ciklusaim. Ja és egy hete úgy fájtak a mellbimbóim, hogy a póló rosszul esett, ha hozzáért.
2009. szept. 6. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Vesegörcs, bélgörcs is lehetett akár, nem biztos hogy a méhed. De hogy ennyire fájjon? A menzi még messze van, lehet talán mégis peteérés. De lehet hogy csak rosszat mozdultál.
2009. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, de a mai napig nem tudják mitől. Mondjuk nekem nincs vérzésem se.
2009. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!