Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismami vagyok. A...

18 hetes kismami vagyok. A mai napon egyik pillanatról a másikra jobb oldalon elkezdett iszonyatosan húzódni, szúrni, feszülni alig tudtam kiegyenesedni. Ha ülök akkor nem érzem, ha felállok akkor újra feszül. Méhszalagok nyúlnak?

Figyelt kérdés
Délelőtt bementem az ügyeletre ott azt mondták nőgyógyászatilag semmi bajom. Vesém is rendben. Korábban volt vakbélműtétem és valószínűleg ott lehet valami összenövés, ezért feszül ennyire. Más is érzett ilyet? Ha petefészekgyulladásom lenne azt észrevették volna ultrahangon?
2011. ápr. 23. 15:13
 1/3 haramia ***** válasza:

Szia! nekem is volt ugyanilyenem, nálam a doki a születési csípőficamomra hivatkozott, hogy az jöhet most elő attól, ahogy a baba helyezkedik. Reggeltől elalvásig szörnyen fájt, alig tudtam felállni vagy oldal irányú mozdulatot tenni, estére én is az ügyeleten kötöttem ki, nst gépen, és mindent rendben találtak...másnapra minden tünet elmúlt, és azóta sem jelentkezett többet (kopkopkop) :) úgyhogy szinte 100%, hogy csak a baba fészkelődik, mi pedig nem vagyunk megedződve erre, nekem legalábbis első baba és minden ilyen dolog még nagyon új :) Kitartás és jó babavárást!


29h km

2011. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam ez két egymást követő hajnalban jelentkezett, arra keltem fel, hogy ahogyan fordultam egyik oldalamról a másikra a jobb oldalamon iszonyatos feszítő érzést éreztem. Azóta hála Istennek nem jött ez elő, én is rákérdeztem itt, hogy kell -e aggódnom de többnyire mindenki azt mondta, hogy a méhszalagok nyúlnak. Szerintem Nálad is ez lehet. :)

22 hetes kismama

2011. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem hetek óta ez van, hogy alváskor mikor egyik oldalamról a másikra fordulok, iszonyatosan fáj, húzódik, sokszor össze kell görnyednem és nagy nehezen tudok újra elaludni. Ez lehet a méhszalagok nyúlása, illetve maga a hasfal is, ahogy tágul.
2011. ápr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!