Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esetleg valami tipp,...

Van esetleg valami tipp, praktika, bevált módszer amivel könnyebben ment a teherbeesés?

Figyelt kérdés
A sok együttléten kivül persze!Kb. 3 éve azt mondta az orvos hogy hátrahajló méhem van!Esetleg valami különleges póz?Köszönöm

2013. febr. 14. 07:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is az van elvileg nehéz vele teherbe esni.egyszer gyógyszer mellett lettem babás.Utána 2X az első hónapban ahogy elkezdtük a baba projektet.Szóval e mitt nem kell aggódni.

Az ovu teszt nagyon jó dolog!

2013. febr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igazából a sok együttlét még nem tuti recept.

Azt mondják az okosok, hogy két naponta érdemes együtt lenni, mert annyi idő alatt termelődik újra a sperma.


Mondjuk mi akkor voltunk együtt amikor kedvünk volt... :)

Utána összebújás, alvás. Se gyertya állás sem egyéb okosságok. Az első hónapba terhes is lettem... :)

23 hetes kismami

2013. febr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! NEm baj,hogy hátrahajló méhed van! Azt javaslom a 2 naponta együttléten kívül,hogy szeretkezés után még ne kelj fel egyből!A spermáknak kb 50 perc kell,,hogy eljussanak a célba! Én tettem a seggem alá pár darab párnát is,hogy jobban bejussanak!

Itt egy kis olvasni való!

[link]

2013. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A legnagyobb gondom igazából az, hogy rendszertelen a menzeszem!Sosem lehet tudni, hogy éppen mikor szándékozik megjönni!Nemrég hagytam abba a foggátlót és most várom h jön vagy nem jön.. Múlt héten már én is alkalmaztam a párnákat! :) Amúgy köszi az olvasni valót!Jó tisztában lenni ezekkel! :) 2 naponta nem is biztos h tudunk együtt lenni mert a párom 3+3ban én meg 3 muszaban dolgozom és viszonylag sűrűn váltjuk egymást itthon sajnos.. :S
2013. febr. 15. 02:18
 5/10 anonim ***** válasza:

SZIA

ha rendszertelen a menszid tényleg vegyél ovu tesztet.nekem kiderült hogy csak 20.naapon volt peteerésem

2013. febr. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2. hozzászóló vagyok...

nekem is rendszertelen volt a ciklusom.

volt, hogy 25 és volt hg 42 napra jött meg. Úgyhogy ez még nem biztos hogy megnehezíti a dolgot... :)

Lényeg, hogy ne stresszeljetek... :)

2013. febr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezen nem stresszelek igazából.. Az inkább aggaszt h most már 5 napja folyamatosan pozitív az ovutesztem.. Ha reggel nézem ha este.. Ez mennyire lehet normális szerintetek?
2013. febr. 15. 07:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem vizsgáltasd ki magad inzulinrezisztenciára és policisztás ovárium szindrómáran (PCOS), keress fel a nőgyógyászt és egy endokrinológust, mert ha a gyógyszer előtt is rendszertelen volt a menzeszed, akkor az nem normális. Méghozzá nagyon nem. Amikor nálam kiderültek ezek a bajok bántam, hogy 15 év alatt nem érdekelt egyszer sem, hogy rendszeres-e vagy sem. És megfogadtam, hogy ha hallok ilyenről rögtön ajánlom az illetőnek hogy vizsgáltassa ki magát, mert ha nekem előbb mondják, akkor már lehet hogy lenne kisbabám :)

Sok sikert!

2013. febr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a meggy bejött (fagyasztva natúr joghurtos turmixnak mézzel édesítve...nyár volt és ilyet minden nap készítettünk) + az, hogy összeházasodtunk, nagyon pozitív élmény volt, rá egy hó-ra meg is fogant a baba, az esküvő előtt 1-2 héttel hagytuk abba a védekezést. Ja és állítólag nekem is hártahajló méhem van, de ezt csak a szülészemtől tudtam meg később.
2013. febr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A méznek van valami jelentősége?Mert én nagyon nem szeretem..
2013. febr. 26. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!