Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen praktikák vannak, ha...

Milyen praktikák vannak, ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés
Már régóta próbálkozunk,de nem akar jönni az új családtag. Próbálok nem rágörcsölni,de nem igazán megy. Praktikákat,trükköket,bevált tippeket szeretnék megtudni. Ha van vmi amit kipróbáltatok és úgy gondoljátok attól sikerült,v csak tudtok ilyet,kérlek írjátok le.
2012. febr. 21. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Ne próbálkozz. Felejtsd el, hogy babát akarsz és élvezd a szexet.
2012. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ne gondolj rá. menjetek el valahova vagy sexeljetek ugy ahogy nem szoktatok, vagy olyan helyen ahol nem voltatok pl. furdöszoba vagy ilyesmi. a lényeg hogy ne stresszelj rá. a környezetváltozás általában csodákra képes. nekünk bejött. elsö gyerek autoban fogant szerintunk vagy a szabadban második külföldön.sok szerencsét.
2012. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
2012. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy voltam,vettem ovulácios tsztet amely megmutetja a peteérés pontos napját(elötte 1 évig probálkoztunk)a tesztel egyböl terhes lettem.A rossmanban vagy a dm-ben ,vagy gyogyszertárban tudsz ilyet vásárolni,nekem elsőre be vált nagyon ajánlom,sok sikert kívánok:)
2012. febr. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Doki! Én ezt tudom javasolni, egy nőgyógyász, és egy endokrinológus. Aztán ha egyik se talál semmit, jöhetnek a praktikák. De ha pl. hormonok miatt nem jön a babó, azon nem tudnak a praktikák segíteni, csak még tovább kell átélned a sikertelenséget, és még görcsösebb leszel.

Mennyi ideje próbálkoztok? és mennyi idősek vagytok?

Azt mondják egy év után érdemes dokihoz menni, 30 felett fél év után, de én ezzel nem igazán értek egyet, mert ha valami gond van, az magától ritkán oldódik meg. Fél év után szerintem nyugodtan el lehet menni és kérni pár vizsgálatot (persze azt kell mondani hogy már bőven egy éve próbálkoztok, mert különben a kutya nem törődik veled, és azzal hogy ez a sok huzavona esetleg lelkileg hogy érint)

Sok sikert, mielőbbi pocaklakót!:)

2012. febr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen egyetértek az utolsó hozzászólóval! Nekem is az előző terhességem egy enyhe prolaktin-emelkedés miatt nem akart összejönni, ami viszont gátolta a peteérést. Miután kivizsgáltak, és kaptam gyógyszert, 3 hónapon belül összejött. De lehet ezerféle ok, ezért érdemes orvosnak látni mindkettőtöket. Ahogy az én dokim mondta, "ez a dolog kissé el lett bagatellizálva", mert szerinte egészséges pár esetében megfelelő szexuális élet mellett 3-4 hónapon belül össze kell jönnie a babának... Sok sikert kívánok!
2012. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, lehet, h akkor doki lesz a vége. Hisz már tanácstalan vagyok, már 7 hónapja próbálkozunk.
2012. febr. 24. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!