Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is érezte már ezt? Volt,...

Más is érezte már ezt? Volt, aki fel akarta adni?

Figyelt kérdés
Annyiszor megtréfált már a testem, annyiszor voltak már terhességi tüneteim, késett már a menstruációm és ezek ellenére annyiszor teszteltem már negatívat. Mostanra már a teszteléshez sincs mindig erőm, félek az eredménytől, félek a nagy semmitől. A mai tesztem után már azt mondtam nem érdekel. Nagyon szeretnék kisbabát, de nem akarom még egyszer érezni ezt a csalódást. Már reménykedni sincs erőm, szívem szerint íratnék fel fogamzásgátlót és gondolkodom az örökbefogadáson. Úgy érzem kudarcot vallottam a világ legtermészetesebb dolgában, nem tudtam teherbe esni. Rengeteg ismerősöm van, aki nem akart gyereket, mégis teherbe esett, csak az elmúlt 2évben 3 ismerősömnek volt abortusza. Olyan nőt is ismerek, aki egyáltalán nem törődik a gyerekeivel, mégis már a negyediket várja. Nekem nem adatik meg. Tudom hogy rossz, de haragszom a világra, az élet igazságtalanságára és magamra is, a testemre, amely nem képes anyává tenni.
2013. febr. 14. 11:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Miért akarsz feliratni fogamzásgátlot, ha gyerekkel probálkoztok? Ezt nem értem! En 6 honap után adtam fel, nem gorcsoltem tovább a gyerek témán, nem azért voltunk egyutt, mert most kell, most van peteérés stb. Akkor voltunk egyutt, amikor épp megkívántuk egymást (heti 1x volt szex és a kovetkezo honapban ossze is jott a baba)
2013. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el, bár tudom, hogy nehéz. Mióta nem jön össze? Orvos kivizsgált mindkettőtöket?

Van, hogy az ember elengedi a gondolatot, és akkor jön össze. Valahogy így van ez, ha rágörcsöl az ember, valamiért nem megy. Nem tudom, hogy hiszel-e az ilyenekben, de lehet elmehetnétek a pároddal egy családállításra.

Nagyon sajnálom, de ne add fel soha, csak próbálj ne görcsösen ragaszkodni hozzá. Mondani könnyű, tudom, de mást most nem is lehet:(

2013. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

ÉN 8 éve élem át ezt havonta. És nem tudom feladni. Túl vagyok sok-sok mesterséges megtermékenyítésen is, de még nem sikerült a baba.


NEM ADOM FEL! TUDOM, HOGY JÖNNI FOG A KICSIKÉM :)

2013. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Eddig a pillanatig emberek milliói adták már fel. Nem bosszankodnak, nem sírnak, nem csinálnak semmit, csak várják, hogy teljen az idő. Elvesztették a reagálás képességét. Te viszont szomorú vagy. Ez azt jelzi, hogy még él a lelked. NE ADD FEL!


A harc az akaratok, nem a technikák csatája. Le kell vetkőznöd a félelmet, vagy alulmaradsz. A küzdő akarat maga az erő. Soha ne add fel! Soha ne hátrálj meg! Küzdj mindig és minden körülmények között! Ha nincs ellenfél, akitől megfutamodsz, akkor nincs ellenség, aki erősebb lenne nálad.

2013. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

A sors először megtűr Téged, később nevet rajtad ( ez van most)de nemsokára harcol ellened, de végül Te győzöl!

Ne add fel!

2013. febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Azért szeretnék fogamzásgátlót, mert ha tudom hogy nem eshetek teherbe, akkor nem reménykedek. És ha nem reménykedek, akkor nem számolgatok, nem hőmérőzök, nem tesztelek a mensi elmaradása után naponta amíg meg nem jön, és nem sírok át napokat amikor mégis megjön.

2013. febr. 14. 11:38
 7/28 anonim ***** válasza:

Valószínűleg te is egyike vagy azoknak a nőknek, akiknek épp azért nem sikerül teherbe esni, mert szinte betegesen akarják.

Nem vallottál kudarcot semmiben, és nincs semmi hibája a testednek. Folyamatos stresszben és szorongásban élsz a gyerek téma miatt. A tested pedig pontosan úgy reagál erre ahogy kell; nem engedi, hogy ebben az állapotban még egy terhet kelljen elviselned. Fogamzásgátlót ne írass, ha gyereket szeretnétek. Agyilag próbáld magadat egy kicsit áthangolni, hogy ne ez legyen az életed központi problémája. Nem egy két lábon járó petefészek vagy, akinek annyi a haszna, és feladata, hogy megtermékenyüljön. Egy egészséges fiatal nő élete nem szólhat csak erről, mert annak törvényszerűen sikertelenség lesz a vége.

2013. febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Mintha az én gondolataimat írtad volna le, szinte minden pillanatban ez jár a fejemben !!!! hogy miért nem sikerül utána csalódok mikor megjön és próbálom elhesegetni hogy már nem érdekel az egész de még is tudat alatt nem bennem él ezzel álmodom izgulok hogy hátha következő hónapban sikerül!A hónapok pedig telnek és mégsem sikerül, olyan tüneteket produláktam ciklus vége felé hogy azt hittem most sikerülhetett de nem és már megtaultam nem hinni a testem jeleinek mert eddig egyszersem jött meg a legbiztosabb jel ha nem jön meg és a teszt +! El kell engedi a gondolatot én is ezen vagyok már gondolkoztam hogy letörlöm magam innen is és nem is szabadna ide sem feljönnöm mert csak tovább jár az agyam hogy talán lehet nekem is ez a baj emiatt nem sikerülhetett eddig, de ez sem megoldás!Alig várom már hogy meglegyenek a lelet eredményeim és kapjak az orvosomtól segítséget esetleg gyógyszert ha kiderül mi a problémám!A páromnak is hamarosan vizsgálat lesz és akkor megnyugszunk ha már tudunk valamit!Nem maradt semmi más csak a türelem ami tudom nagyon nehéz nekem is kegyetlen főleg így hogy a barátnőm terhes és nyivákol egész nap simogatja a hasát nem is örült neki eddig eddig amíg meg nem mozdult neki örökbe adom meg ilyen dumákkal elviselni a nyafogásait és meg bőgtem és megszakadt a szívem hogy én sosem adnám örökbe bárcsak már a pocakomban lenne a pici itt babusgatnám!De eddig nem !....Vágyom rá én is nagyon!Kitartás neked és minden sorstársamnak aki nem élte át ez az nem tudhatja milyen érzés hogy repülnek a hónapok sikertelenül.....Ilyenkor meg csak vánszorog mikor várjuk a csodát!
2013. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Oké, add fel. De ne védekezz. Hadd jöjjön az a baba amikor ő akar. Minél jobban akarunk valamit, annál később kapjuk meg. Az élet ilyen, de hidd el majd kárpótol.
2013. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Kivizsgáltattátok magatokat? Mindent rendben találtak? Ha igen, szerintem érdemes elhagyni a tesztelgetést, kicsit megnyugodni, nem rágörcsölni. Tudom, könnyű mondani. Ha szervi baj van, akkor talán lehet kezelni.
2013. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!