Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma csütörtök van és hétfőn...

Ha ma csütörtök van és hétfőn kell, hogy megjöjjön, lessz rá esély, hogy időn belül megtörténjen?

Figyelt kérdés
Amint már írtam kétségbe vagyok esve,mert aggódom,hogy terhes vagyok!Eddig 3-4 vagy 5 nappal is korábban meg volt.Miért? A másik kérdés,hogy lehet rá még esély,hogy időn belül megjöjjön?Mindketten nagyon odafigyelünk a barátommal,hogy ne legyenek problémák!!!!Lécci írjatok!!!!
2008. jún. 5. 17:40
 1/6 anonim válasza:
Szia.Hány éves is vagy?Ennek több oka is lehet szerintem nem idegeskedsz,streszelsz?Attol is késhet de felfázás is lehetséges!Nöknél ez is közre játszhat ne idegeskedj!Ha mégis akkor keress fel egy nogyogyászt.
2008. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 2-3 nappal korábban szokott megjönni, múlkor viszont egy napot késett (a 29. napon jött meg). Szóval van ilyen, de már én is tiszta ideg voltam :)

Ha vigsáztatok, akkor biztos meg fog jönni! :)

2008. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és nagyon idegeskedek,hogy mi van ha terhes vagyok???Próbálok megnyugodni,de nemtudok!!!:(
2008. jún. 6. 13:05
 4/6 anonim ***** válasza:

(2. válaszadó vagyok) Na, megjött már? :) Majd írj, ha igen! Remélem nem lesz semmi gond!

De gumival védekeztetek? Ha óvatosak voltatok, tuti nem lesz gáz! :)

2008. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj,de ari vagy,hogy így aggódsz értem!!!:) Igen,megjött a 8. napon hála az égnek!Megbeszéltük,hogy elmegyünk majd orvoshoz s íratunk fel gyógyszert!Mostmár tutira nem kell majd aggódni!!!!Köszi a válaszodat s aggódásodat!!!Puszi
2008. jún. 10. 13:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülök:)

A gyógyszer a legjobb ötlet, úgy tuti nem lesz mégegyszer ilyen rossz heted :)

2008. jún. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!