Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?...

Lehet, hogy terhes vagyok? 2,5 hónapja szültem. Azóta szoptatok, tehát nem lehetnék terhes.

Figyelt kérdés

Óvszert használunk több kevesebb sikerrel, de a szeretkezés végére mindig felkerül. Émelygek, szédelgek, hányingerem van. Ezeka tüneteim voltak a terhességem elején már az elmaradt előtt is.

Ha tesztelek, akkor hogy? 2 hetente? Mert ugye nem tudom, mikor kéne megjönnie, mivel amyg szoptatok, nem is kéne megjönnie.


2009. szept. 7. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Szoptatás alatt is lehet peteérésed, annak ellenére, hogy nincs meg a mensid! Ezt jó ha tudod! Avagy lehetsz terhes...tesztelj és kiderül.

2009. szept. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás alatt is teherbe lehet esni, ha ilyen módon használjátok az óvszert, akár esélyes is lehet a baba. Ha már most vannak ilyen tüneteid, akkor a tesztnek is pozitívnak kell lennie már most, tehát szerintem máris tesztelj! Ha negatív, egy hét múlva újra, de azt javaslom, hogy ha negatív a teszted, sürgősen térjetek át a szigorúbb védekezésre (ügyelni az előváladékra is, attól is lehetsz terhes!). Beszélj az orvosoddal, szoptatás alatt is szedhetsz fogamzás gátlót, bár pl. nekem az nem igazán vált be. Sokaknak azonban teljesen megfelelő. Tehát: ne várj, tesztelj minél előbb!
2009. szept. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm is így lett terhes,megfejelve azzal,hogy az orvosa szerint nem is foganthatott volna meg a baba természetes úton,az első is lombik volt...és mégis!Bár ők nem védekeztek,de mint tudjuk,az előváladékból is lehet baba,még ha kevés is az esélye!Csinálj tesztet,mert a tüneteidet a Hcg okozhatja és ha ott van a szervezetedben,a teszt kimutatja...
2009. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vicces, mert én két 7 hósat szoptatok és ugyanettől tartok. 3 lombik gyerekünk van... Nem semmi poén lenne az élettől...
2009. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megvettem már a tesztet, de megvárom a reggelt az első vizeletre, biztos ami biztos. Ezen a 1 napon nem mlik már semmi.

Nem lenne baj, ha nem 2,5 hónapja szültem volna ráadásul magzati stressz miatt császárral. 1 év múlva még örülnénk is neki. Csak most nagyon korai lenne még.


Köszi a válaszokat.

2009. szept. 7. 14:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Megcsináltad a tesztet ma reggel? Mi volt?
2009. szept. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!