Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lehetnek erősek a...

Mennyire lehetnek erősek a vérzések terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Mit jelent az,h barnás foltok jelentkeznek,picit vérezegettek,stb...? Milyen intezívek lehetnek azek,ha még normálisnak mondják?

A kisfiammal én semmi ilyet nem tapasztaltam.Még sötétebb folyást sem. Most nagyon szeretnék másodikat,de barnás folyás jelentkezett.Gyáva vagyok tesztet csinálni.Illetve még van 3 napom addig,amit előzetesen kijelöltem tesztelgetésre,és most gyávaságból tartom magam hozzá... :(

Szóval akinél így indult a terhesség,annak mik voltak a tapasztalatai?Mi az ami még normális?


2011. okt. 26. 06:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy teljesen szabályos menszeszeim szoktak lenni,azok sem ilyen pecsételgetősek.
2011. okt. 26. 06:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hetes terhesen icipici barnás vérzés jelezte, hogy elhalt a terhesség.
2011. okt. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem amikor meg kellett volna jönnie, akkor volt kb. 3 napig barnázás, ici-pici rózsaszínnel. De semmiképp sem vérrel, és nem görcsöltem. Meg is nyugodtam, hogy megjött, de két hét után gyanakodásból csináltam egy tesztet és pozitív lett. Azután nem volt hasonló "vérzés", egészséges volt a baba.

A görcsölés és a vér biztosan nem jó!!

2011. okt. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ma megyek dokihoz uh-ra, mert hétfőn véres-barnás foltom volt. Azóta dupla adagban szedem az utrogestant, de csak remélni tudom hogy minden rendben. Ma olyan hányingerre ébredtem, mint még soha. Remélem ez annak a jele hogy minden okés, nem csak a gyógyszer mellékhatása!

Szorítok Neked hogy baba legyen!

2011. okt. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én sajnos megint új reményekkel nézhetek a következő hónap elé,mert ezt már nem lehet félremagyarázni! :( :( :( Jó egészséget mindenkinek,akinél már kopogtatott a gólya!!!! :)
2011. okt. 27. 06:58
 6/6 anonim ***** válasza:
A vérzés, és a barnás folyás szerintem nem valami jó jel egyáltalán...talán az elején a beágyazódásnál...nagyon drukkolok a babóhoz!!
2011. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!