Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korán mentem orvoshoz? Utolsó...

Korán mentem orvoshoz? Utolsó mensi jan.11. , ma voltam orvosnál, és még nem látott semmit.

Figyelt kérdés
A tesztek pozitívak.12mm-es endometriun.Azt mondta az orvos,hogy még pici lehet a terhesség.Valóban nem kell még látszania 3hetesen?
2013. febr. 15. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12mm-es az endometrium???Ugye jól tudom hogy a méhnyálkahártya??Nekem most a 14. napon volt 11mm-es.Szerintem az jó vékony.Persze az viszont lehet hogy még nem lát semmit.Szurkolok hogy legközelebb már a szívhangot is halld!!:-)
2013. febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem bizony, 6-7 hetesen elég lett volna menned, gondolom visszarendelt egy későbbi időpontra
2013. febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3 hetes terhesség még nagyon pici. Nekem 5 hetesen látszott először, de akkor még azt írták, hogy embrió biztonsággal nem azonosítható, szóval még az is kicsit korai volt. Pár hét múlva már látszódni fog, gondolom kontrollvizsgálatra vissza lettél hívva!
2013. febr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ha 01.11 volt az utsó mensesed, az nem 3 hét!!! az már lassan 5!

volt pozi teszted?

2013. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az első babával pont így mentem én is és még semmit sem láttak, ma meg már 6 éves. A többivel már az elmaradt menzesz után mentem 3 héttel, akkor már szívhang is volt.


Drukkolok nagyon!

2013. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jaj már nem kell paráztatni!! 12 mm es endometrium az teljesen jó kisterhesen és biztos hogy később volt a peteérésed. A doki se riogatott gondolom vagy igen? Én mind a három gyerekemmel így jártam hogy volt pozi tesztem és a mensihez számolva már látszania kellett volna petezsáknak , de még az se látszott csak megvastagodott endometrium, többször próbáltak "lebeszélni" róla hogy biztos nem volt jó a teszt stb. nem is vagyok terhes holott az voltam mindháromszor. Kivártam még 10 napot, akkor mentem újra és már minden oké volt. Biztos nálad is így van.
2013. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Már nem várt előtt volt 3pozitív tesztem.Azt mondta az orvos,hogy menjek vissza 3hét múlva.A terhességi hét valóban 5,de a megtermékenyüléstől számítva 3,tehát én 3hétnek számolom.Ja,és hasi uh-al nézte,nem hüvelyivel.Köszi mindenkinek a választ.
2013. febr. 15. 14:52
 8/16 anonim ***** válasza:

hüvelyivel kellett volna néznie, a 12. hétig azzal szokták

a terhességi hetet mindig az utolsó mensi első napjától számolják, Te is állj át erre, mert meg fogsz hülyülni a dátumokkal, a kismamák amúgy is feledékenyebbek :-)

2013. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha jövőhéten elmegyek magándokihoz,addigra azért látszódnia kéne valaminek?Mert nem tudok 3hetet várni.
2013. febr. 15. 15:08
 10/16 anonim ***** válasza:
már miért ne tudnál?:D
2013. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!