Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nem illik olyan orvoshoz...

Nem illik olyan orvoshoz menni UH-ra aki nem a te orvosod?

Figyelt kérdés
Legközelebb jövö héten megyek orvoshoz, akkor leszek 16 hetes, Akkor is vesznek vért AFP-re. De szerintem nem fognak UH-ot csinálni. Viszont én már nagyon szeretném újra látni a babót, mert már egy hónapja nem láttam és nagyon hiányzik! :))) Illik e közben más dokihoz menni csak az UH miatt, vagy nem venné szívesen a másik doki, hogy csak ezért keresem fel. Irjátok meg légyszi véleményeteket.

2012. okt. 8. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az nagyon jó dolog, hogy valakinek van fogadott orvosa! Miért ne mehetnél másik dokihoz uh-ra? Az is jár rendszeres ellenőrzésekre meg uh-ra, akinek nincs orvosa. Nekem sem volt orvosom, mégis minden vizsgálaton, uh-on ott voltam. Ilyenkor meg ne az érdekeljen, hogy mit szól hozzá az orvos, hogy mész uh-ra.
2012. okt. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kéred meg a dokidat hogy csináljon egy UH-t? Mondd neki hogy szeretnéd látni a babát. Ha meg nem csinál és elmész máshoz azt úgy sem fogja megtudni. Gondolom te nem fogod elmondani neki. :)
2012. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudod, nem a saját orvosom véleménye ami számít, mert az tényleg nem tudná meg. hanem a másik mit szólna. A korházba amibe járok ott csak délután van ultrahangrendelés, én meg reggel 8ra megyek, ezért nem hiszem hogy külön csinálnának UH.-ot, csak nekem, de azért mindenképp megkérdezem nem hagyom ki
2012. okt. 8. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal ne foglalkozz hogy a másik doki mit mond. Hozzá elvileg úgy is csak akkor egyszer mész. Szerintem nem fog megjegyzést tenni, főleg ha magánba mész hozzá mert akkor csak örül neki. Ha meg szakrendelés akkor is csak egy alkalommal találkozol vele.
2012. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Most nézegettem a 4D-s ultahangos vizsgálatokat, és lehet inkább fizetek is a szebb látványért, meg ott már talán jobban is látható a babám neme, már arra is nagyon kiváncsi vagyok. 16 hetesen mondjuk sehol nem írjak hogy érdemes menni, mindegyik csak a 11-13 hét, és a 18-20 hétig érdemesről ír.
2012. okt. 8. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Az jó ötlet. És a 16-tól a 18 már nincs olyan messze. Azt mondjuk nem értem, hogy miért jobb 11 és 13 között menni mint a 16. héten. Bár lehet hogy diagnosztikailag van nagyobb jelentősége és csak úgy nézegetni a babát a 16. héten is lehetne.:) De akkor már hozzuk ki a legjobbat belőle. Úgyhogy én kivárnám a 18-at ha azt javasolják. Majd én is szeretnék menni de én még csak 10. hétnél tartok.
2012. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!