Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye akkor már ne reménykedjek?

Ugye akkor már ne reménykedjek?

Figyelt kérdés
Nem vártam és sajnos ma reggelre megjött!De olyan furcsa volt egész nap,mert nagyon sötét-bocsánat,hogy így írom-de alvadékos volt,aztán dél körül semmi,csak foltos maszat,de az is barna,majd sajnos estére piros lett!Mi lehet ez?Baba már biztos nem?Volt valaki így és mégis terhes volt?
2013. febr. 16. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon alvadékos akkor lehet h vetélés sajnos.
2013. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem volt vészes!És vetélés lehet úgy,hogy pont aznap magától,amikor meg kéne jönnie?Bocsi,de ezzel nem vagyok tisztában?Lehet valami olyat csináltam amitől ez történt?Bár nem hiszem mert felkeltem az ágyból és már akkor éreztem,hogy megjött!
2013. febr. 16. 19:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy tehes.
2013. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megjött, tehát nem vagy terhes. Az, hogy másképp kezdődött mint szokott, előfordul, nincs jelentősége. Nekem mindig ilyen barnás maszattal kezdődik.
2013. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy megjött neki az nem feltétlen jelenti azt, hogy nem terhes. Az édesanyám az mind a 9 hónapig menstruált amíg velem terhes volt. Szerintem keress fel egy orvost.
2013. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tenyleg?Kedves utolso,van ilyen?Azota csinaltam meg tesztet,de meg mindig negativ,viszont a melleim tuti nottek,neha szurkalgat a hasam es egy hete csirke ize volt a spagettinek!:-


Ami meg fura,hogy csinaltam ovu tesztet de most a 16,ciklus mapon is csak ugyanolyan erossegu,mint tegnap es tegnap elott!Jovoheten elmehxek dokihoz,hatha jo hirt mond!

2013. márc. 3. 17:23
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem mondom 100% biztosra. Ez általában egymillió nőből 1 vagy esetleg 2, akinél fennáll menstruáció.

Mindenesetre menj el orvoshoz. :)

Ha sehogy nem akar összejönni ajánlom, hogy menj el egy természetgyógyászhoz. :) Azok sokkal jobbak. Viszont vigyázz hogy ne csak úgy kizsebeljen hanem tényleg foglalkozzon veled. :)


Sok sikert!

2013. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mar az is jo,hogy van remeny! Tenyleg nagyon koszonom es a drukkot is:-)
2013. márc. 3. 17:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! Majd írj, hogy mi van! :)
2013. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Feltetlen megirom,csak meg nem tudom mikor jutok el,de el kene,mert ha a jovoheten nem tud fogadni a doki utana 3hetig nem fogok tudni menni!De barmi lesz jelentkezem!
2013. márc. 3. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!