Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól tudom, hogy kismamák nem...

Jól tudom, hogy kismamák nem mehetnek be a pajzsmirigy ambulanciára az izotóp sugárzás miatt? Fontos volna a vizsgálat, de nem veszik fel a telefont és nem tudok időpontot kérni a vizsgálatra. Mi van, ha oda megyek személyesen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy nem mehetnek - ott nem csak ugy szabadon vannak a sugárzó izotópok, hanem meghatározott körülményke között tárolják. Különben az ott dolgozok néhány hónap/év alatt sugárbetegséget kapnának.
2009. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor én ott voltam, akkor ki volt írva, hogy kismamák nem mehetnek be (a zárt belső részre).
2009. szept. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kitartóan telefonálj, és akkor majd megmondják!

De ezt lehet, hogy a sima kórházi központi telszámon is meg tudják mondani, azt biztosan felveszik!

2009. szept. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!