Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire hihetek a pozitív...

Mennyire hihetek a pozitív tesztnek? Már három éve probálkozunk, de ma teszteltem egy erős pozitivat. Ez már tuti baba?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Háááát GRATULÁLOK!!!!!!Anyuka leszel!!!A +teszt az +!!!Vigyázz magatokra!!!!:D 25hetes kismami
2008. jún. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, édes vagy. Majd ki ugrom a bőrőmből!!!!!!!!
2008. jún. 6. 07:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is 3 év próbálkozás után jött össze, úgyhogy megértem az örömöd. Gratulálok, most kezdődik életed legszebb, legcsodálatosabb része!:-) Egy 5 hónapos kislány boldog anyukája.
2008. jún. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kösziiiii:D Elpirulok!!!:) 25hetes kismami
2008. jún. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát ez bizony tényleg baba! nagyon örülök a boldogságodnak! mi is rajta vagyunk! vigyázz magatokra,és pihenj sokat az első 3 hónapba!
2008. jún. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez már bizti baba! Azért maradj a bőrödben! Nemcsak magad miatt, hanem a pici miatt is! Gratulálok! Boldog Babavárást! Remélem én is nemsokára megtapasztalom, hogy milyen is egy ilyen tesztet tartani a kezemben..... -)
2008. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
remélem én is, esetleg van valamilyen tüneted? Mi is 3 éve probalkozunk, bárcsak nekem is meglenne már a dolog!
2008. jún. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát éjjel, nappal pisilek, a hőm már vagy két hete 37 fölött van és a mellem az fáj de se hányás , se szédülés nincs. Ja és csajok , nagyon köszi mindenkinek!
2008. jún. 6. 13:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulalok, es nagyon sok boldogsagot, es jo egeszseget kivanok nektek.Remelem en is ezt erezhetem, holnap tesztelek.:)
2008. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!