Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan alakul a hő akkor, ha...

Hogyan alakul a hő akkor, ha valaki teherbe esett, de mégis megjön a mensi? Fennmarad a hő, amikor megjön, vagy leesik, utána megint felmegy?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Légyszi írd körül a kérdésedet még részletesebben. Szerintem nagyon hasonló cipőben járunk. Neked mióta késik? Hogy alakulta hőd az elmúlt 7 napban? Mikor mensiztés utoljár? Minden, ami eszedbe jut.
2009. szept. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem megjött rendes időre. CSak már a múlt hóban is csak 1 napig volt normál mennyiségű, és minőségű, utána inkább csak enyhének mondanám. Most is időre jött meg, első nap közepes, 2-3. nap gyenge, 4. nap barnázás. De még az első nap is szinte csak akkor volt valami, amikor wc-re mentem. Bocsi a körülírásért.

A hőm múlt hóban mintapéldány volt, aztán a nemvárt előtt esni kezdett, most meg emelkedik. Nekem az elmúlt két hónapban 36,3 volt az átlaghőm, szépen tartotta magát, ma 36,5. De inkább felteszem a görbéimet.

2009. szept. 8. 10:38
 3/6 A kérdező kommentje:
2009. szept. 8. 10:41
 4/6 A kérdező kommentje:
2009. szept. 8. 10:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Most már csak egy pár kérdés.

1., Korábban is ilyen enyhe mensijeid voltak?

2., Teszteltél valamikor?

3,. Mióta próbálkoztok?


Ha ezeket is leírod, megírom, hogy mit gondolok.

2009. szept. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem korábban görcs is jelezte, hogy meg fog jönni, és +/- 5 napon belül jött meg. 4, inkább 5 napos volt, abból 2-3 intenzív, erős vérzés. Most ugye az utóbbi 2 mensinél 3-4 nap, abból 1 közepes, de nem mondanám erősnek, a többi szinte semmi, meg barnázás a 4 napon. Tesztelni nem teszteltem, mivel megjött időre. Próbálkozni novemberben lesz 3 éve hogy próbálkozunk, de idén febr-ban volt egy missedem. Én amúgy a teáknak (cicka-palást) tulajdonítom, hogy változott a mensi, a hőt nem értem, mert az szépen beállt a múlt hóban.
2009. szept. 8. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!