Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2. baba tervben! Szülés után...

2. baba tervben! Szülés után másfél évvel lehet olyan, hogy nyitott a méhszáj és azért nem esik valaki teherbe?

Figyelt kérdés
Vagyis kilökődik a megtermékenyített petesejt?
2013. febr. 17. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Hát a kérdésedre nem tudom a választ,de engem is érdekelne.Ugyanabban a cipőben vagyunk.Én 5 hónapja szültem és tegnap fedeztem fel hogy több mint egy ujjnyira kivagyok tágulva,pedig szülés után 1-2 hónappal szinte olyan volt mint rég.én sem értem,de kezdek aggódni:(Megpróbálok még ebben a hónapban menni orvoshoz mert ez nekem nagyon furcsa.Ugyan azt éreztem valamelyik éjszaka,mint vajjúdáskor.Lehet akkor nyilt ki vagy nem tudom,de azóta nagyon rosszul vagyok.Ha nekem sem záródik vissza,nem tudom hogy lesz 2. baba:(
2013. febr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szerintem ha nyitva van a méhszáj,akkor egyrészről annyiból jó,hogy a spermiumok tuti célt érnek,hisz az ovuláció idején a méhszáj lejebb van,puha,és valamennyire nyitott is,pont ezért,hogy megtermékenyíthessék a petesejtet!Másrészről ha fájdalmaid vannak,és zavar a dolog,mindenképp menj orvoshoz,mert ugyebár így a fertőzés veszélye is nagyobb!A hüvelyben lévő gondot nem okozó gombák egy másik/méh/ közegben,lehet nagy bajt is csinálhatnak! Szerintem doki,és okosabb leszel mindenképp!
2013. febr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!