Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki tipikusan...

Van itt olyan aki tipikusan érezte a menstruációs tüneteket (görcs, derékfájás, pattanás, stb) és mégsem jött meg neki?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hogyne, de már pozitív teszttel :) szóval a nemvárt előtt tudtam a csíkocskáról. a görcsölés azóta se szűnt meg. de határozottan más egy kicsit, mint menseskor.
2013. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

En is ugy ereztem teljesen, hogy uristen megfog jonni!:) aztan vartam es vartam es vartam aztan nem jott. De jott ellenben a mensivel egy iszonyat eros pozitiv teszt!:)) tiszta pattanas vagyok, es meg mindig neha van olyan erzes mintha meg akarna jonni:))

8+3hkm

2013. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ugyanolyan erős görcsök,mint mielőtt megjött neked?
2013. febr. 18. 15:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Én még barnáztam is a 28. napon, mégis baba volt a dologban!
2013. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Erosen nem gorcsoltem, csak olyan mint amikor meg akar jonni, de meg van 3-4 napod odaig...igy tudom korbeirni :) de eros mensis gorcsok nem. Meg kene, hogy jojjon neked?? Ha igen, miert nem tesztelsz?:)2. Voltam.en nem is barnaztam mellesleg, semmi sem. Sot meg rosszul sem vagyok:))csak piszkos faradt...
2013. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vasárnapra nem várom,görcseim vannak,de nem erősek és nem is intenzívek,na meg a pattanás kezdenek előjönni,derekam is fáj!
2013. febr. 18. 15:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Var meg a nem vart napjat, es lodd el a tesztet:) hala a jo istennek, azon szerencsesek koze tartozom, akiknek elso probara sikerult a bebi:) remelem szerencses leszel!!drukkolok:)!
2013. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Vigyázzatok magatokra!
2013. febr. 18. 15:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem már megszületett a fiam, itt szuszog mellettem:) Igen, éreztem, sőt volt egy kis pecsételő vérzés is, az volt valószínű a beágyazódás jele. Jó babavárást és egészséget Nektek:)
2013. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Folyásotok milyen volt?
2013. febr. 18. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!