Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség egy-kettő jelét...

Terhesség egy-kettő jelét észlelem, a menzeszem két hónapja késik, és a tesz mégis negatív. Van valaki aki hasonló cipőben jár velem? Az orvos is mindig mindent rendben talál.

Figyelt kérdés
Párommal családot szeretnénk vállalni, már jó pár hónapja elhatároztuk magunkat. November végén volt az utolso menzeszem. Azóta semmi.. A derekam hetek óta nagyon fáj, állandóan aludnék, és múlt hét vasárnap óta estefelé, főleg fürdés után látszik egy barna csík a köldökömtől lefele. Körülbelül egy hete pedig alul szurkáló,feszítő érzést érzek az alhasam táján, a méhem környékén. Nagyon reménykedtem benne hogy gyermekünk lesz,de ma a teszt negatívat mutatott. Ha nem várok babát,akkor mitől lehet ez? A barna vonal a hasamon attól is lehet,hogy az ünnepek alatt kicsit megszedtem magam? A hasamra híztam főleg. Ekkor is bebarnulhat? Neten azt írták hogy az ösztrogén hormon szintjének változására lesz látható... Nem régen voltam orvosnál,ő sem talált semmit. Szerintetek még reménykedjek hogy terhesség lesz belőle?

#terhesség #negatív teszt #barna csík. derékfájás
2013. jan. 19. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne reménykedj, doki is látott és a teszt is negatív ennyi idő után, már tuti kimutatná. Viszont keress egy jó dokit aki megkeresi, hogy mi a baj, máskor mindig rendszeres ciklusod volt.
2013. jan. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a teszt negatív 2 hónap után, akkor tuti nem vagy terhes, pláne ha az orvos sem látott semmit!
2013. jan. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se vagy terhes. A has meg nem szineződik el még az első trimeszterben. Szerintem menj el egy másik orvoshoz, aki azt is kivizsgálja, hogy miért nem jön meg a menzeszed.
2013. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!