Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több nap ovutesztelés után...

Több nap ovutesztelés után sem sötétebb a második csík. Ha van csík, de nem erősebb, attól még lehet peteérés?

Figyelt kérdés

[link]


Ha van két csík, az már peteérés?


2009. szept. 8. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Csak akkor peteérés, ha ugyanolyan erősek a csíkok, vagy ha a tesztcsík erősebb, mint a kontrollcsík.
2009. szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj,csináld tovább az ovu tesztet,szerintem csak most lesz pé-d. Amint erős ozitív hajrá,aztán az első negatív napon is. Esténként csinálod a tesztet,mindig ugyanabban az időpontban?
2009. szept. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Délután 5 után szoktam csinálni. Egy kivétellel ugyanabban az időpontban. Már idegesít, hogy a 18. napon vagyok :-(
2009. szept. 8. 13:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ne idegesítsen,régen nekem is 28 naposak voltak a ciklusaim,erre amióta babát karunk 30-32 naposak és a 18. vagy 20.napon van pé-m. Nekem azt mondták,hogy az ovu tesztet este 19-körül a legjobb csinálni,próbáld majd akkor.
2009. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! Már csak kettő ovutesztem van. Már 6 hat napja csinálom. Akkor ma meg holnap próbáljam meg 7 körül vagy most már akkor amikor eddig?
2009. szept. 8. 13:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Most még csináld,mint eddig és legközelebb majd 19-kor. A vaterán amugy lehet venni darabját 100 ft-ért,nekem onnan van és nagyon jó.
2009. szept. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, én a teszveszről vettem szintén 100 Ft-t darabját. Csak én 8 db ovut kértem (amiből már 6-t elhasználtam), és 2 db terhességi tesztet. Mindegy remélem ma már pozitív leszek. Sok sikert neked is ;-)
2009. szept. 8. 14:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is a vaterán vettem ovut, de nekem peteéréskor sem egyforma a 2 csík,egy picit mindig halványabb a tesztcsík, mint a "C"
2009. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

15:41-es


Akkor lehet, hogy volt két napja peteérésem? Mert akkor majdnem olyan volt, csak kicsit halványabb. A hőm szerint lehetett akkor?

2009. szept. 8. 15:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én a hőgörbéhez nem értek:( csak azt tudom, ha picit halványabb a tesztcsík,akkor is pozitív.De szerintem volt már peteérésed.
2009. szept. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!