Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most nem barnázok menstruáció...

Most nem barnázok menstruáció elött ez utalhat valamire?

Figyelt kérdés
Mióta abbahagytam a fog.gátlót (8 hónapja) menstruáció elött 4-7 nappal (változó) mindig barnáztam. ebben a hónapban ez teljesen kimaradt illetve a 23 napon reggel "2 csepp" barna pecsételésem volt de azóta semmi. ez jelent valamit, végre helyre állt a hormonháztartásom vay esetleg terhességre utalhat? tapasztalatokra lennék kiváncsi.

2013. febr. 18. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem szedtem előtte fogamzásgátlót, hanem alapból mindig barnáztam a menstruáció előtt pár nappal. Kivéve, amikor terhes lettem.

Úgyhogy akár jelenthet nálad is babát!

2013. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Huuh értem. akkor most elkeztem izgulni...:-) egyébként szerdán lenne esedékes a menzeszm...
2013. febr. 18. 18:14
 3/10 anonim ***** válasza:
A tabi abbahagyása után én is minden mensi előtt barnáztam. Egyszer nem, de akkor meg sem jött :-) Itt szuszog mellettem épp :-)
2013. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Majd írj, mi lett!!! Drukkolok!
2013. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben írok, nagyon kiváncsi vagyok mert igazából még nem terveztük csak megszakítással voltunk együtt :-) de ha jön a baba akkor nago boldogok leszünk.
2013. febr. 18. 18:37
 6/10 A kérdező kommentje:
Várok még tapasztalatokat hogy ha van valaki aki hasonló cipőben járt vagy esetleg jár ossza meg velem ha van kedve :-)
2013. febr. 18. 18:41
 7/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
Az is lehet hogy kezd helyreállni a hormonháztartásod és most nem 4-7 nap lesz a barnázás hanem csak 1-2. De a többiekhez hasonlóan nekem a személyes tapasztalatom szintén az a témában, hogy egyetlen egyszer nem volt semmilyen barnázásom, és nem is jött meg :) de nekem sosem volt 4-7 nap hanem inkább csak 1-2.
2013. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Holnap lenne mensim de még ma se barnázok, csak görcsöl néha a hasam de nagyon enyhén mondjuk ez inkább arra utal hogy meg akar jönni, meg a mellem "fáj" vagyis inkább nagyon keménynek érzem. De ezt is szoktam tapasztalni mensi előtt. Hát nem tudom...
2013. febr. 19. 08:34
 9/10 A kérdező kommentje:
Minden esetre ha csak a hormonháztartásom állt helyre annak is nagyon örülök mert ez a barnázás már nagyon idegesitő volt! :-)
2013. febr. 19. 08:36
 10/10 A kérdező kommentje:
Na végül megjött... :-) úgy tűnik hogy a hormonokkal volt probléma remélem nem lesz már többszőr barnázás.. köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 19. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!