Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kizárható a terhesség, vagy...

Kizárható a terhesség, vagy lehetséges?

Figyelt kérdés

2 hónapja volt egy együttlét,ahol nem használtunk biztos védekező módszert. Az együttlét után 1 héttel megjött a vérzésem, majd az együttlét után kb3héttel csináltam tesztet, ami negatív lett. Majd a következő menzeszem is megjött 4 héttel az elzőhöz képest. Most viszont már ideje lenne, és fájdogál is a hasam és a mellem nagyon érzékeny,feszül, de még nem jött meg. Ön szerint bizonyosan kizárható a terhesség ezek mellett? Ugye nem kell amiatt aggódnom? Vagy lehetséges lenne? A 2 utóbbi vérzés kb normális volt, nem csak olyan maszatolás, hanem rendes vérzés. Volt már máskor is hogy késett, akár 2 hetet is.

Köszönöm szépen.



2013. febr. 17. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A teszt negatív, a menses normális, késés előfordult már. Nem értem, hogy min parázol... Szerintem most is csak késni fog, ne aggódj.
2013. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. Csak annyi rémtörténetet olvastam, miszerint volt, aki szinte végig menstruált terhesség alatt... emiatt félek.
2013. febr. 17. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Mensi előtt 1 héttel nem valószínű, hogy összejön megtermékenyítés. Valamint negatív volt a teszted, és még 1 mensid megjött rendes mennyiségben-minőségben. Hát, nem hiszem, hogy terhes vagy.

Előfordulhat késés, okozhatja stressz is akár.

2013. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi...remélem...:(
2013. febr. 17. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!