Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelyultrahang alapján...

Hüvelyultrahang alapján szombat vagy vasárnap kellett volna, hogy tüszőrepedés legyen. A ovuteszt (fertinet) egy hete negativ. Miért?

Figyelt kérdés
Cuklusaim 26-27 naposak. A teszt eddig mindig mutatta, hogy mikor volt ovulációm (igaz One step tesztet használtam).
2013. febr. 18. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egyre több helyről hallom, hogy az ovulációs tesztek nem túl megbízhatók szükséges mellette valami egyéb módszert is alkalmazni.
2013. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mért nem a dokit kérdezted meg? Nem tudom, hogy van ez pontosan, de lehet kiszabadult a pete csak nem érett meg és esetlege miatt nem jelzi a teszt. Vagy ez a fajta teszt nem megfelelő számodra.
2013. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos az orvosomtól 70 km-re vagyok (ultrahang lenne a legjobb tudom....) de mivel eddig nem történt ilyen, ezért érdekel-t volna, hogy ki volt hasonló szituban.

Az ovu mikroszkóp tegnap eset páfrányos volt... nyálból néztem. Cervix-mintával messze elkerülte a páfrány alakzatot :-( Más ötlet, hogyan tudom meg az ovumat? :-)

2013. febr. 19. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!