Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma hajnalban volt a tüszőre...

Ha ma hajnalban volt a tüszőrepedés, akkor ma este még együtt lehetünk? Együtt voltunk vasárnap, hétfőn. Az már nem számít?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Ma csütörtök van, igaz elviekben elélhetnek több napig is a katonák,de az ritka!

Okvetlen legyetek együtt minél hamarabb!

Drukk!

2011. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, de mi vasárnap és kedden voltunk együtt, tegnap volt full pozitív az ovutesztem, de nem tudtunk együtt lenni, csak ma tudunk, szerintem a hétfő és a kedd is jó, meg ma este is még együtt leszünk.:))
2011. jan. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is ugynígy vagyok:-) vasárnap és hétfőn voltunk együtt, kedden lett full pozitív az ovuteszt és szerintem tegnap este volt tüszőrepedés, mert nagyon feszített a hasam és csak ma fogunk tudni együtt lenni. (tegnap tegnapelőtt sajnos nem) na most mi lesz lányok??
2011. jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csajok! Ma még akcióznunk kell :) húúú milyen szexdús este lesz ma itt sokaknak :)))
2011. jan. 20. 10:14
 5/7 anonim ***** válasza:
oké, mi csak tegnap nem tudtunk együtt lenni, de tegnap volt pozi, úgyhogy mindent bele;)
2011. jan. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom en is!!nekem is tegnap elott lett pozitiv az ovu teszt,tegnap elott egyut is voltunk!!es a ma estet sem hagyuk ki!!!szoval csajok mindent bele!!!
2011. jan. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor nem akartatok még gyereket, akkor is ilyen aktívak voltatok?
2011. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!