Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy 28–32-es ciklusnál...

Egy 28–32-es ciklusnál ha a 21. napon van peteérés (és együttlét) akkor innen kell számítani még azt a 14 napot és csak utána lehet tesztelni illetve nem várni a menzeszt? Miért tolódik így ki?

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, utána még kb. 14 nap. ritka, hogy a 21. napon van pé., biztos ez?
2013. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

2 évig fogamzás gátlót szedtem, és ez a második hónapom gyógyszer nélkül, mert babát szeretnénk. Előző hónapban 14-15. napon volt görcsölős peteérésem, majd a 31. napon jött meg.

Ebben a hónapban nem volt egyértelmű, de a nyákom a 21-22. napon jelent meg. Aznap voltunk együtt. Ma a 34. napon járok és semmi. Tegnap teszteltem egy negatívat.

Gondoltam a gyógyszer abbahagyás miatt még rendszertelenebb. Nem?

2013. febr. 15. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor valószínű
2013. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Nekem a gyógyszer abbahagyása után is rendszeres, 28 napos volt a ciklusom és pont a 2. menstruáció után jött össze a bébi. :)

Remélem neked is összejött! :)

Ha nem, akkor próbáld ki a Femibion 800 terhesvitamint (én azt szedtem a gyógyszer abbahagyása után), vagy sima folsav tabit, hogy sikeres legyen a beágyazódás és meg is maradjon.

Mert a terhességek 20%-a sajnos vetélés lesz az első 6-8 hétben, ha nem stimmel minden odabent.

2013. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok!

Gravidát szedek (sajnos néha 1-1 nap kimarad). Most abszolút úgy érzem hogy 50-50% hogy terhes vagyok vagy nem :)

Esténként olyan jeleim vannak mintha másnap megjönne, de reggelre elmúlik, és semmi tünet. Már napok óta.

A 14. nap most vasárnap lesz (febr. 17.). Ha hétfőn tesztelek, már ki kell mutatnia ha sikerült?

Tegap negatívat teszteltem.

2013. febr. 15. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!