Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetes kismamik, elmúlt...

4 hetes kismamik, elmúlt napokban teszteltek pozitívat?

Figyelt kérdés
Melyik nap lett pozitív a teszt? Nemvárt előtt vagy után? Mit érztek, vannak tüneteitek? Mit szólt a párotok? Hány évesek vagytok? Hamar összejött, vagy sokáig vártatok? Hogy vigyáztok most magatokra? Mikor mentek orvoshoz? Látjátok, tele vagyok kérdéssel. Jó lenne picit ismerkedni, ha később is tudnánk egymáshoz fordulni! Mit gondoltok?
2013. febr. 18. 21:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia! enegeszen pontosan tegnap reggel (12.dpo-n ) teszteltem pozit. a parom nagyon orult neki, eddig csak apukam tudja aki szinten nagyon orult neki. 20 eves vagyok a parom 22. en ma vettem terhes vitamint ezzel segitdm a picurkamat na meg sok pihenessel. Nem tudom orvoshoz mikor megyek, szerintem a kovo heten. gratulalok neked,sok egeszseget es boldog babavarast :-)
2013. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,hogy közbeszólok,de kedves első jövőhéten még ne menj szerintem orvoshoz,mert akkor még csak 5 hetes leszel,és akkor még nem biztos,hogy látni fog valamit is,és úgy is csak visszahívna.Én a helyedben(bár tudom,hogy nehéz)de várnék még 2 hetet és csak azután mennék el dokihoz.Addig pedig pihenj sokat :)

Boldog babavárást nektek és gratulálok a babákhoz :)


28+6 hkm

2013. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én is gratulálok a babákhoz! :-) Nekem szombaton lett pozitív. Nem tudom mikor volt ovum, de a teszt napja 28. nap volt átlag 29-30-as ciklusomban. pcit fáradékony vagyok és ma egész nap nagyon feszült a méhem, olyan közepesen erős mensis-jellegű fájdalommal, remélem ez enyhül majd. Egyelőre nem nagyon tudok pihenni, heti hat nap dolgozom, de legalább ülő. Áprilistól talán visszaáll 5 napra. Én kb 6+4 nap körül megyek majd ultrahangra, de most pénteken is beszaldok az orvoshoz, h vizsgálat nélkül átbeszéljünk pár dolgot a javasolt életmóddal kapcsolatban. Biztos vagyunk többen is ebben a szakaszban, írjatok még, akinek amit kedve van! :-)
2013. febr. 18. 22:05
 4/20 anonim ***** válasza:
Február elsején voltunk együtt, 11-én halványat teszteltem, majd 13-án erősebbet. :) Tünetem nincs, a cicigombom két napja érzékenyebb, néha enyhe görcsszerűség. Beágyazódáskor hasszurkálást éreztem, pecsételésem nem volt. A férjem velem örül, ő 33, én 31. :) Elsőre összejött, harmadik baba. A többi is elsőre sikerült, nagy szerencsénk van, hála az égnek. :) Nemsokára Elevitet fogok szedni, de csak egy százdarabosat tervezek, tovább nem. (Azért nem azonnal, mert külföldön vagyok, kiküldetem csomagban, bevált.) 2-3 hét múlva tervezem, hogy orvoshoz megyek. Remélem, mindenre válaszoltam, de nyugodtan kérdezz még. :)
2013. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Én ma reggel teszteltem két pozit. Pénteken is volt egy halvány, de vártam még vele pár napot. A párom nagyon örül neki, van már egy gyermekünk. 4-5. hónapra jött össze, de én pajzsmirigybeteg vagyok, kezelés alatt állok. Ma hívom fel a dokimat, hogy akkor menjek hozzá ultrahangra. Egyelőre a tüneteim, hogy feszülnek a cicijeim és néha néha érzem a hasamat is. De ez most ritkébb.

:)

2013. febr. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

:) Febr.6án voltunk együtt, 15-én pozitivat teszteltem, halványat, azóta erősödik. Nekem ő többedik babám szóval kivárom az uht 7 hetesnél nem megyek előbb mert tudom hogy semmit se fognak még látni. (első 2 babámnál is túl korán mentem és mehettem újra egy hét múlva) .

Mellfájdalom van gyakori pisilés, úgy ennyi. A 2 nagyobbam mellett nem nagyon tudok kifejezetten vigyázni magamra, de a másodiknál is éltem az életem ugyanúgy és semmi baj se lett.

2013. febr. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

02.01 voltunk együtt, 02.09 barnáztam kicsit, 02.11 meg halványat teszteltem:) (10-11. dpo)

azóta erősödött, tegnap elmentem dokihoz, mert volt egy pici barna foltom, minden rendben van, majd két hét múlva megyek megint, akkor lesz UH. nekem kb. a beágyazódás óta vannak tüneteim, az első, hogy felpuffadt a pocim, illetve görcsölök is, amit hányinger kísér. és nagyon álmos tudok lenni:) 28 éves vagyok, a második hónapban összejött. Folsavat szedek, ma veszek terhes vitamint is.

Dokihoz amúgy, ha nincs panasz, bőven elég elmenni 6 hetesen!

2013. febr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem 13-14-én kellett volna megjönnie, 15-én (múlt hét péntek) teszteltem elég erős pozitívat. Nem terveztük, de gyanítottam, hogy baba van a dologban, mert az elmúlt napokban rettentően fáradt voltam. Igaz van egy 3 évesem, de ez másmilyen fáradtság volt. Na meg 9-10-én volt egy kicsi barnázásom, pont két héttel együttlét után, már akkor megfordult a fejemben, hogy talán terhes vagyok/leszek (beágyazódás).

Mit érzek? Húúú... Iszonyatos hangulat ingadozásaim vannak! Nem terveztünk még tesót, elvileg áprilistól megyek vissza dolgozni. Így mikor megláttam a két csíkot, egész délután sírtam. Másnapra tök jó kedvem lett, hogy jön a tesó! És ez azóta is így ingadozik. Egyik pillanatban mikor ránézek a nagy fiamra, olyan boldog vagyok, hogy jön a tesó, és milyen jó lesz nekünk. Aztán mikor épp dackorszakos pillanatait éli, és azért is üvölt mert épp ránéztem/vagy épp nem néztem rá, akkor meg úgy érzem, nem vagyok komplett, hogy még egy gyereket vállalok... De azt hiszem ezek a hangulat változások teljesen normálisak. Legalábbis remélem! :)

Ja, én 27 éves vagyok, párom 38, a fiunk pedig most volt 3 éves (ha minden jól megy 3 év 8 hónap lesz a gyerekek között)

Hogy vigyázok? Próbálom kevesebbet emelgetni a fiamat. Sajnos az altatás ringatással megy, erről próbálom szépen fokozatosan leszoktatni. Még rácsos ágyban alszik, úgyhogy szerintem lassan megvesszük a leesés gátlót, és megpróbáljuk átszoktatni, hogy ne kelljen olyan sokat emelgetnem. Merthogy éjjel is többször ébred mostanában (ezt szintén a dackorszaknak tudom be), és akkor is csak én vagyok neki jó, és persze ki is kell venni.

Orvoshoz elvileg holnap megyek, de még gondolkodom, hogy lemondom, mert úgyse lát még semmit. A fiammal is így volt, teszt után mentem dokihoz, persze nem volt még szívhang, úgyhogy egy hét múlva megint mennem kellett.


Nekem a legnagyobb bajom jelenleg a munkahelyem...

Az első fiamnál épp, hogy nem rúgtak ki. Próbaidős voltam, és simán megtehették volna, hogy nem véglegesítenek. És nem is a főnökömön múlt, hogy maradhattam... Most nagyon várnak már vissza, épp a szabimat töltöm már, áprilisban kezdenék. Rettegek bemenni, hogy közöljem velük, hogy megint terhes vagyok. Ismerem a főnököm mentalitását, és minimum egy ordibálást várok tőle, meg azt, hogy milyen megbízhatatlan vagyok, és hogy direkt csinálom vele ezt, meg hogy végleg tönkre teszem az életemet... (az első gyereknél mikor szóltam neki, azt mondta fontoljam meg, hogy egyáltalán megtartom-e...) Szóval nagyon fosok bemenni, nem tudom mit fog mondani. Azt se tudom mennyi értelme van 5 hónapra visszamennem dolgozni. Mire újra beleszoknék, megint eljövök. Na meg számítok rá, hogy minden szar melót rám fog sózni (az elsőnél is ezt csinálta), és mindenért cseszegetni fog.


Na mindegy, már így is túlzásba vittem a szövegelést azt hiszem...

Na meg jelentkezik a másik tünetem, az állandó pisilhetnék! :)

Én nagyon szívesen ismerkedek veled/veletek! Jó lenne valakivel megbeszélni sok-sok mindent, mert az ismerősöknek/barátoknak egyelőre nem akarok szólni.

2013. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
6 os vagyok ugyanígy vagyok vele mint te utolsó, amíg lehet nem mondom és a munkahelyemtől is f.sok hogy mit szólnak majd bár nekem csak nyáron lett volna esedékes a kezdés de már 2 gyerekem van ugye és így is állandó megjegyzéseket kapok/kaptam képzelem most mi lesz dehát ez van...
2013. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Szépen összegyűltünk, örülök! :-) Én kb vasárnapra nem vártam. Szombaton teszteltem, mert voltak jeleim (nem akart múlni a mellfeszülés és nem jöttek a pattik, ahogy ensi előtt szokott) és nagyon-nagyon halvány de pozi lett! Teljesen megzavarodtam, alig fogtam fel. Párom nem is akarta elhinni, azt hitte, csak az erős teszt a pozitív. Első gyermekünk, így tapasztalatlanok vagyunk. Én ugyan tudtam, hogy a halvány csík is csík, de még életemben nem láttam ilyet, szóval... :-) Vasáranp ismételtem, de nem nagyon változott, hétfőn is de csak gyengén erősödött (mind x-epil). Párom kezdte megérteni, hogy ez nem baj. Ma is megcsináltam az x-epilt, egyértelműen erősödik, de még mindig gyenge közepes, viszont ma corax-ot is csináltam, na az olyan, hogy majd leugrik a csík és a párom maga mondta ki "apa leszek!" - nagyon megható volt... :-) Tegnap egyébként kellemetlenül szúrt-húzódott-görcsölt a hasam, közepes mensis erősséggel, de máshogy. Féltem is, hogy ez már mindig ilyen lesz, hogy lehet így dolgozni, de ma sokkal jobban vagyok, csak puffadok. Egyébként 29 éves vagyok, párom 37, 8 éve vagyunk együtt 2 éve hagytam abba agyógyszert, másfél éve van projekt. Közben jöttek a problémák: egy éve lett először rossz a citóm, nyáron leállt a peteérésem, szeptemberben kiderült műteni kell kezdődő méhnyak-rák miatt és ezzel egyidőben a TSH értékem 4,5-öt mutatott, ekkor tudtam meg, hogy ez nem jó. Októberben műtöttek. Múlt héten kaptam meg az első P2-es citó leletem és szintén múlt héten kaptam meg az 1,62-es TSH leletemet is... Most pénteken beugrok az orvoshoz, mert van egy csomó kérdésem, hogy mit lehet most, mit nem és megbeszélem vele az ultra hangot 2 héttel későbbre. Elég nehéz most, úgy szétkürtölném a dolgot, de a családnak is csak húsvétkor szeretnénk elmondani - nem tudom, hogy bírom ezt ki! Egyébként nekem is a munkahelyem lesz a gond. Már most félek, nagyon ki lesz akadva a főnököm! Pedig nagyon klassz nő, megértő és kedves. De csak szeptembertől dolgozom itt (előző munkahelyemen ondult a projekt ugye, ahol 2,5 évet dolgoztam, de nyáron leépítettek), itt nagyon nagy lehetőséget, hitet, bizalmat kaptam. Egy nagyobb csapatban ketten vagyunk mindössze ebben a munkakörben, kolléganőm januárban jelentette be a terhességét, már az ő pótlása is gondot okoz, így elég nehéz helyzetbe hozom a csapatot. Ezért hát lekifurdalásom van, de ha arra gondolok, hány évesek vagyunk, mióta próbálkozunk, és milyen problémákat kellett megoldani, akkor persze tudom, hogy nekem ez a fontos és nem volt mire várni. Szóval tartok tőle mi lesz, főleg, hogy a bejelentés után még 3-4 hónapot ott fogok tölteni...
2013. febr. 19. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!