Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mégis terhes lennék? Megjött...

Mégis terhes lennék? Megjött a mesim, ugyan késett 2 hetet, de nálam megszokott.

Figyelt kérdés
2napja hányok reggelente, és az egész délelött ugy megy el h rosszul vagyok.lehetséges ez?
2009. szept. 8. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz egy tesztet?
2009. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert ott van a fejemben hogy megjött és kizárt.csak csalódnék....
2009. szept. 8. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, sok olyan esetről hallani.

Szerintem még mindig jobb tudni az igazságot, és esetleg csalódni, mint a bizonytalanságban lenni.

2009. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan jártam.Nekem 1csepp vér volt a mensesem,de nem törődtem vele,volt már ilyen a 4,5 év alatt,amióta babát szeretnénk.És persze a sok negatív tesztbe is "belefáradtam".Ezért nem vettem.Majd 10 nappal később azt vettem magamon észre,h nagyon megnőttek a melleim,és éjszaka sorozatosan felkelek,mert éhes vagyok.Azután mégiscsak vettem tesztet,ami pozitív volt. Nagy boldogság volt az egész család számára,h jön a baba.Hisz mióta várunk már rá.Ám 1 hét múlva sajnos spontán vetélésem volt.

Azt javaslom vegyél tesztet,mert sokkal jobb a biztosat tudni,minthogy később baj legyen.

2009. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!