Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Régóta próbálkozunk, épp...

Régóta próbálkozunk, épp peteéréskor kezdődött vírusos torokgyulladásom és 2 nap alatt 4 Algopyrint bevettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyógyulj meg! Ez a beágyazódást, ha van egy fikarnyit sem befolyásolja!
2013. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, ha te terhes leszel. Nekem a nőgyógyász fejfájásra is az algopyrint mondta terhesen.
2013. febr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nem lehet gond? Már elkeseredtem, mert egy ismerősnek szívbetegen született a babája és azt mondták a legelején kapott vírusfertőzést a magzat.
2013. febr. 19. 22:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Jesszusom! Ha már most ilyen hülyeségeken agyalsz, mi lesz, ha terhes leszel? Egy algopyrintől semmi baja nem lesz, de még négytől sem. A beágyazódáskor még semmilyen kémiai kapcsolat nincs az anya és akkor még zigóta között.
2013. febr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Szerintem a Kérdező nem az algogyrintől fél, hanem a torokgyulladástól, én is félre értettem.


Kedves Kérdező! Ne aggódj feleslegesen, még terhes sem vagy. Ha esetleg az leszel, az orvos megmondja, de szerintem nem lenne baj.

2013. febr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A vírus miatt aggódom...
2013. febr. 20. 09:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom neked, hogy 8 hetes voltam, amikor külföldön összeszedtem egy durva hányós, fosós vírust. Nem bírtam felkelni a WC-ről, nagyon legyengültem. Kórház, infúzió, pecsételő vérzés. Minden volt. Nagyon be voltam szarva. Nagyon féltem, hogy elveszítem a babámat. Egészségesen született és időn túl. Pedig az durva vírus volt.

Ha neked most van vírusfertőzésed, úgy, hogy még terhes sem vagy, esetleg szóba kerülhet a terhesség, akkor sem lesz semmi baja a babának, mert kb. még zigóta, most ágyazódik be.

2013. febr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül "találta ki" a természet, hogy a terhesség első pár hetében, gyakorlatilag nincs kapcsolat az anya és a magzat szervezete között, mert nem is lehet még tudni a létezésükről. Tehát sem néhány szem gyógyszer, sem egy enyhe fertőzés nem tesz kárt bennük. Ne aggódj kérdező, ha valóban terhes leszel, és semmi nem zavarja meg a beágyazódást, egy torokgyulladás nem okoz később semmi problémát.
2013. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Torokgyulladástól semmi baja nem lesz egy zigótának, de szerintem egy egészséges magzatnak sem. Másfajta vírusoktól kell óvni, mint pl. herpeszvírus. Ha kisterhesen fertőzödsz először herpesszel(nemi herpesz), akkor fenn áll a veszélye a vetélésnek. A lényeg hogy odalent legyél rendben, ne legyen felszálló fertőzésed, felfázás, gyulladás. Velem anno édesanyám 1 hétig antibiotikumot szedett,(8 hetes már biztos voltam) mert a doki félrediagnosztizálta a terhességet. Teljesen egészséges vagyok!:)
2013. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 20. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!