Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma van ovulációm és este...

Ha ma van ovulációm és este leszek a párommal megfoganhat a bébi? Szombaton voltunk együtt legutóbb, Így tud termelődni új termékenyítőképes sperma? Méhpempőt fogyasztunk mindketten, hogy sikerüljön.7 hónapja próbálkozunk. Sikerülhet így?

Figyelt kérdés
Elevitet3 hónapig szedtem,most a Geavidát szedem.Omega3 zsírsav kapszulát is szedünk.Mi segíthet még?

2013. febr. 12. 14:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Elvileg. 20-25% esély van, ha egyébként minden rednben (mensi, hormonok, kiskatonák)

Érdemes úgy csinálni hogy te fekszel, a csípőd alá kispárnát tegyél, és úgy. Utánna álljál a falnál gyergyába, vagy maradj úgy, vagy hason. Ne engedd ki őket! :)

2013. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors tanácsodat.Megfogadom, remélem a bébi végre összejön 7 hónap után.
2013. febr. 12. 16:04
 3/16 anonim ***** válasza:

Csak nyugi! Biztos sikerülni fog!

Nekünk 6 évet kellett várni :(

Fontos, hogyha mégsem sikerül egy éven belül menj el egy endokrinológushoz!! Ne nőgyógyászhoz!

Nekem kiderült egy teljesen véletlen vérvételből, hogy alulműködik a pajzsmirigyem, kaptam rá gyógyszert, és ez után jött a kisfiam!

Minden jót neked!

2013. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azért nőgyógyászhoz is lehet menni :)! Mert nem mindig a pajzsmirigy alulműködés az oka...
2013. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én egy szóval nem mondtam hogy a pm alulműködés az oka, ez egy lehetőség a sok közül.
2013. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze, tudom. Nem rosszból írtam. Amúgy elég gyakori ok! A nőgyógyászok is rutinból le kéne vetessék, mert sokszor derül ki hasonló!
2013. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írttok sokat.Szerintem mi8nden rendben van a hormonjaimmal.Remélem a bébi összejön.Ha mégse elmegyek endokrinológus nőgyógyászhoz megnézetni a hormonjaimat.Dr Sikóhoz megyek a magánrendelésére,mert ő foglalkozik ezzel.Teherbe tudok esni, mert sajnos nyáron volt spontán vetélésem utána 1 hónap házasélet tilalom volt és azóta próbálkozunk.Tehát 7 hónapja.Minden vágyaunk a bébi.Amióta a méhpempőt fogyasszuk jobban érezzük magunkat és az segít remélem.Még csak 15 napja fogyasztjuk a tiszta méhpempőt, de remélem már most sikerül a bébi.
2013. febr. 14. 14:42
 8/16 A kérdező kommentje:
A beágyazádósásos vérzés már a 8.naptól is jelentkezhet az együttlét után?Nekem enyhén barnás nyákos váladékozásom van, lehet, hogy sikerült végre a bébi?
2013. febr. 21. 00:16
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez simán lehet beágyazódásos vérzés. Nagyon szurkolok neked! Majd ugye megírod, hogy mi lett belőle?

(Egyébként máskor nem szoktál barnázni? Vagy ha igen, hány nappal a mensi előtt?)

+++!!!

2013. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az együttlét után a 8.napon parnáztam, de pár napig tartott csak.Remélem beágyazódásos vérzésem volt.Középidős vérzésem szokott még lenni.Most nyálkás vagyok állandóan, arra gondolok,hogy a bébi sikerült végre.Ha jól számolok jövőhéten szerdán február 27-én leszek 2 hetes kismama és csütörtökön február 28-án kellene a nem vártnak megjönnie.Remélem nem jön meg.1hetes terhességnél hányinger nem szokott előfordulni gondolom akkor az még korai tünet?De nekem hányingeremszokott lenni.
2013. febr. 23. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!