Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek megjött,...

Van itt olyan, akinek megjött, miközben terhes volt? Ha igen, ez milyen mennyiségű, és hány napos vérzésben nyilvánult meg?

Figyelt kérdés
Nekem már 3 napja megvan, de az a furcsa, hogy nem voltak görcseim, legalábbis nem olyan erősek, mint szoktak, bár az igaz, hogy előző este ezt megelőzendő bevettem egy Buscopan-t. Tegnap volt a 2. nap, kicsit mintha erősebb lett volna a vérzésem, de annyira nem, mint szokott. De lehet, hogy túlreagálom. Egyébként 2 éve hagytam abba a fogamzásgátló szedését trombózishajlam miatt(amit nem tudtak volna mindjárt kinyögni az orvosok, na de mind1...), és amióta nem szedem, 2-3 napig tart csak.
2013. febr. 20. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem ezt a kérdést. Megjött, nagyjából ugyanannyi ideig tartott, mint máskor. Mire alapozod a terhességet? Szinte kizárt, hogy az lennél.
2013. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sőt, még egy nappal előbb is megjött. Ráadásul szexuális együttlétünk se volt vmi sok, kb. 2 talán.. vagy 3.. megszakítással meg naptármódszerrel védekezünk, de sztem vmi baj van, mert már 2 éve csináljuk igy, mondjuk termékeny napokon óvatosabbak vagyunk, olyankor van pharmatex is, vagy egyaltalan nem szexelunk, nem is tudom h mire alapoztam.. csak ijesztgetik itt az embereket, h van, aki a terhessége alatt végig menstruált, sőt olyan is, aki észre se vette, h terhes volt, csak egyszercsak szült.. na ezt a mai napig nem értem h h lehetséges....:)
2013. febr. 20. 11:37
 3/11 anonim ***** válasza:
az embert itt nem ijesztgetik, ugyanis nem kötelező ide járni:) egy kis józan paraszti észre szükség van ahhoz, hogy helyén kezeld, amiket itt olvasol.
2013. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de azért írnak sok hülyeséget is..:D
2013. febr. 20. 11:41
 5/11 A kérdező kommentje:
csak arra vagyok kiváncsi, h akinek megjött, mialatt terhes volt, azt észrevette-e, olyan értelemben, h más volt a színe, állaga, stb....
2013. febr. 20. 11:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem számít terhességre, az nem figyeli hogy milyen. Max utólag észreveszi, hogy kevesebb és nem rendes a vérzés, hanem csak barnázás. Aki várja a terhességet, az lehet már minden "furább" dolgot a terhesség jelének gondol a ciklusa alatt. Ha továbbra is bizonytalan vagy, csinálj terhességi tesztet, már biztosan kimutatná.
2013. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az első hónapban nem vettem észre. A másodikban volt többször is pecsételő vérzésem, és vmikor az aktuális mensi ideje alatt is volt vérzés, de csak 2-3 napos, ha jól emlékszem. Ezért is voltam 8 hetes terhes, mikor kiderült. Mi is megszakítással "védekeztünk", de a termékenyebb napokon is.
2013. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de nekem már 2 éve kb. csak 2-3 napos, amióta abbahagytam a fogamzásgátlót.. igen, nálunk is előfordul h a termékeny napokon is megszakitás van csak, ahh, hülyeség, tudom.. de na..:(
2013. febr. 20. 12:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha mindig 3 nap akkor biztos hogy nem vagy terhes! Csinálj tesztet! 500 ft, és megnyugszol! Majd írd meg mi lett!
2013. febr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
oksi:)
2013. febr. 20. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!