Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostmár végkép össze vagyok...

Mostmár végkép össze vagyok zavarodva! Elmondanátok nekem hogy akkor hogyan is működik ez a peteérés-tüszőrepedés-együtlét dolog?

Figyelt kérdés
annyi mindent össze olvastam már itt erről hogy teljesen elvesztem és össze zavarodtam.tegnap volt tojásfehérje szerű folyásom.ma nagyon nyilallik a jobb petefészkemnél.most is hogy itt fekszek a gép előtt olyat nyilallik néha és hírtelen hogy a szemem majd ki ugrik.délelőtt voltunk együtt a párommal.szeretnénk már babát nagyon.na szóval az lenne a kérdésem,hogy akkor most jókor voltunk együtt vagy nem?(amúgy naptár szerint holnap lenne peteérésem) a nyilallás a peteéréstől van vagy a tüszőrepedéskor?jókor voltunk együtt????

2013. febr. 20. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Jókor voltatok együtt. Még ha holnap is lesz peteérésed, valószínűleg a hajnali órákban (mivel általában akkor szokott ilyen lenni). A spermiumok 24 órát simán elvannak benned, az a legjobb, ha ők már ott tudnak várakozni a petesejtre bevetésre készen.

A pete érik-érik-érik,majd ha megérett, kiszabadul, ez a tüszőrepedés (megreped a tüsző, kiszabadul a pete, a tüsző helyén sárgatest kezd el termelődni). Csak összemossuk a "peteérés" fogalmával. De ugyanezt jelenti az ovuláció is.

2013. febr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen válaszod! így már kitisztúlt a fejem :D köszi a felvilágosítást!
2013. febr. 20. 19:07
 3/3 Keller Jánosné válasza:
A peteérés és a tüszőrepedés elméletileg nem jár fájdalommal , lehet ,hogy petefészek gyulladásod van felfázás miatt,vagy más. A fájdalom jelzés,hogy nincs valami rendben.Szerintem fordulj nőgyógyászhoz.
2013. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!