Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nemvártm, edgis még...

Mára nemvártm, edgis még semmi viszont tojásfehérjés v krémes nyákom van ez normális?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden folyás normális ami nem túl sok, nem büdös, nem viszket vagy nem színes.

Ha arra gondolsz hogy ebből mi lesz, azt nem lehet megmondani. Nekem mindig krémes folyásom van menzi előtt de mikor (2szer is) terhes lettem száraz voltam. De van akinek babát jelez. Így:

NINCS terhességre utaló folyás!

Az jó hogy nem jött meg, reméljük nem is fog. Holnap már tesztelhetsz.

Minden jót kívánok!

2009. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
A tojásfehérje szerű folyás általában a mensi előjele,de kívánom,hogy Nálad ez ne így legyen!Nagyon jó írás van erröl a babatervezok.otthona.net oldalon.Próbáld meg a google-n keresztül megnyitni,Nekem úgy szokott sikerülni.
2009. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam fehér színű darabos, meg sima fehér színű nem sűrű, de folyásom volt...2 napja késik! Most teszteltem éppen! Pozitív lett! Szorítok neked!
2009. szept. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!