Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem akarok zavarkodni de már...

Nem akarok zavarkodni de már agybajt kapok! Ugye babám lesz?

Figyelt kérdés
Kész dinka vagyok! Szóval az van,h.nem terveztünk babát de besikerült,aminek mi nagyon de nagyon örülünk!!!!!!!!! Menszim késett 3napot és olyan "tipikus" tüneteim voltak. Csináltam tesztet két különbözőt mindkettő nagyon erős pozitív. Másnak mégegyet másik fajtát az is erős pozitív. még aznap elmentem magánorvoshoz és látott is hüvelyin egy 5,6mm zsákocskát és azt mondta,h.látja azt is,h.kezd kialakulni a szikhólyag. 2hét múlva kontroll,h.élő terhesség -e. én agybajt kapok de komolyan!! Ugye innen már nem lehet semmi probléma?????????????? Állandóan fáj a hasam e a doki szerint normális.ahhhhh
2013. febr. 21. 16:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Sajnos bármikor lehet probléma, de ne ezen agyalj.

Nem lesz semmi baj, hidd el.:)

A hasfájásra szedj magnéziumot és pihenj amennyit tudsz.

2013. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nekem dettó ugyanez van, csak mi terveztük a babát. viszont el kell keserítselek, mert a 12. hétig bármi megtörténhet...Ettől függetlenül ne parázz.Én is sokat fekszem (hasfájás miatt) és várom a 2 hetes kontrollt meg a szívverést :)

Kitartást! Nehéz nem izgulni, de azzal teszel jót, ha nem stresszelsz :) Nekem is nehezen megy :P

2013. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Jaj milyen lassan mennek el a hetek :)))))
2013. febr. 21. 16:29
 4/22 anonim ***** válasza:

Sőt, sajnos még a 12. hét után is történhet bármi, de nem így kell hozzáállni!

Próbálj kicsit megnyugodni, tudom nehéz, az elején én is többet aggódtam, de a 12. héthez közeledve azért már jobb a helyzet.

2013. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Már van egy gyerekem ott minden ok volt,csak az már régen volt.) Én meg aggódós lettem:)
2013. febr. 21. 16:33
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor azon izgul az ember legyen szívverése, aztán, hogy a 12 héten minden rendbe legyen. A 18-20 hétig amíg nem érzed mozogni addig azon agyalsz vajon minden rendben van-e. Később azon vajon miért nem mozog annyit miért mozog sokat stb. stb. A végén a szülés körül izgulsz.

Amikor megszületett akkor azon, hogy rendesen fejlődik-e van elég tej-e. :)))

Szóval kedves kismamik innentől az élet csupa csupa aggódás sajnos, de mind jó értelembe. :))

Kívánok Nektek sok sok örömteli percet a várandósság alatt , könnyű szülést és jó babázást! :))

Hét hónapos kisfiú anyukája

2013. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Semmi baj nem lesz,csak még nagyon az elején vagy!

Mielőtt nem tudtad,h baba ugyan ugy éreztél mindent mintha megjönne?Gondolok görcs,derékfájás?Mi dolgozunk a másik gyereken,már van egy,csak nem akar összejönni!

2013. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
nekem is ma van a 3. napja hogy késik:) félek tesztelni...tehát ha baba van mostmár mutatnia kell bármelyik tesztnek?25 ös nek is?
2013. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

8-as!


NEM.

Csak ha középidőben fogant.

Ha később, akkor simán megeshet, hogy még nem mutatja ki.

2013. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
akkor 10es?
2013. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!