Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés a mellfeszülés?...

Milyen érzés a mellfeszülés? Jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés
Kis mellem van, sose éreztem feszülést, de ma az egyik pillanatról a másikra elkezdett fájni kétoldalt a melleim szélénél, nagyjából hónalj magasságban (melltartópánthoz viszonyítva a melltartó és a váll között félúton kb). Már legalább 3 órája érzem, olyan mint az izomláz, és semmi előzménye nem volt.

2013. febr. 21. 19:05
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
fél éve nagyjából. és tulajdonképpen egyszer már összejött, csak kb a 4. héten el is ment :( úgyhogy nem állunk olyan rosszul, csak jó lenne tudni, hogy minden rendben működik-e, mert idegörlő azon agyalni, hogy vajon csak késik vagy újabb vetélés.. de mivel nem volt pozitív teszt, talán csak késett. ti mióta próbálkoztok?
2013. febr. 24. 18:24
 22/23 anonim ***** válasza:
a legelső terhességem azonnal az első együttlétnél összejött és 6 hetesen elvetéltem :( a második terhességem 6 év után sikerűlt,ebből lett a fiam. most már kb 1 éve róbálkozunk de csak most álltunk rá igazán. én soha nem hőmérőztem meg nem számolgattam az ovut, de most azért a kismama.hu-n megnéztem hogy mi mikor lehetséges :) reméljük igazat mond :) te hőmérőzöl? reméljük nincs veletek semmi gond, csak nem voltak jók az időzítések. nekem például volt egy időben hogy annyira fájt a hasam peteéréskor hogy egyszerűen nem bírtam együtt lenni a párommal.
2013. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
na most van egy pár változás, ha gondolod írj privátot és leírom :)
2013. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!