Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha jókor volt a közösülés...

Ha jókor volt a közösülés (peteéréskor) és sikeres volt az akció, mennyi idő múlva jelentkeznek az első terhes tünetek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne akard tudni, mert pszichésen az ember pont attól a naptól kezdve bebeszéli magának. :-) Az első jel az legyen, hogy kimarad a vérzés! Nekem minden hónapban vannak gyanújelek, mindig más és más időben. Tehát veszélyes.
2008. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az előttem szólónak,én is azok táborába tartozom aki terhesnek érzik magukat mind addig amig nem látnak a mensit.Szóval ettől rosszabb nincs minden hónapba újabbnál újabb dolgokat produkál a szervezetem .
2008. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon igazatok van! Én mindig tutira terhesnek éreztem magam annyira szerettem volna babát. Minden tünetet produkáltam is, aztán kivoltam, mert megjött, vagy negatívat teszteltem. Aztán befejeztem ezt az "őrületet", terhes is lettem - azóta megszületett a babám most januárban - és semmilyen tünetem nem volt. Se szédülés, se hányás, se semmi, csak nem jött meg.
2008. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, teljesen igazatok van :)
2008. jún. 9. 08:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok,nekem öt hét múlva kezdődtek,de nem úgy,ahogy gondoltam volna...szimplán hányingerem volt,de nagyon tartósan...és egyre erősebben...3 hónapig minden kijött belőlem...
2012. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!