Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van bevált módszeretek,...

Van bevált módszeretek, praktikátok a termékenység növelésére, hogy nagyobb eséllyel legyen baba?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Utálni fogsz, hogy ezt mondom és azt is tudom, hogy nem fogod elhinni, de egy "csodamódszer" jött csak be: totál kiment a fejemből. Közel 3 év próbálkozás után volt egy hónap, amikor annyi munkám volt, és annyit utaztam és annyit dolgom volt, hogy még a hónap elején rájöttem, hogy ebben a hónapban nem fog összejönni, mert még a párommal sem lesz időm együtt lenni.

És aztán nem jött meg.


Ez volt az egyetlen módszer... az összes többi babona: vagy hiszel benne, vagy nem.

2013. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi néha nem védekeztünk 4-5 hete, mégiscsak jobb óvszer nélkül, nem voltunk rajta a dolgon, de nyilván nem bántuk, ha jön. első hónapban jött, egy nem védekezésből :)
2013. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igy van az amit az első irt. Nekünk 1re sikerült, nem görcsöltem, nem foglalkoztam vele, nem beszèltünk róla. csak tettünk vettünk mint mindig. Megis lett az eredmènye. ès sokakat hallottam màr akiknek szintèn igy sikerült.

Megkèrdezhetem, hogy miòta pròbàlkoztok??

2013. febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fél éve próbálkozunk... Már van egy kisfiúnk, aki hip-hop összejött. Alig döntöttük el, hogy oké, most jöhet a baba, egyből terhes lettem. Most meg egy fél éve semmi...
2013. febr. 22. 11:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 5 hónapig hőmérőztem,ebből 3 hónapig nem próbálkoztunk,mert vártam,hogy ürüljön ki a gyógyszer a szervezetemből.Aztán az első próbálkozós hónap a hőm szerint ment,nem is estem teherbe.Aztán vettem ovu tesztet,amit először elnéztünk,és akkor sem jött össze.Végül a 3. próbálkozó hónapban már sikerült megcsinálni normálisan az ovu tesztet és így lettem terhes :) Még annyit segítettem hozzá az ovu teszten kívűl,hogy minden együttlét után kb 10-15 percet feküdtem megemelt csípővel(a popóm alá tettem 2 kispárnát),és csak azután mentem zuhanyozni. :)


29+3 hkm

2013. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
HÁT ANNYIT TUDOK NAKED JAVASOLNI HOGY AMIKORE EGYÜTT VAGYTOK PÁRODDAL A VÉGÉN EMELD FEL MAGAD GYERTYÁBA ÉS KB 5 PERCIG UGY KELL MARADNI!!! SZEDD A C-VITAMINT ÉS IGYÁL PALÁSTFHŰ TEÁT AZ NAGYON SZUPER!!! HA A CIKLUSOD 28 NAPOS AKKOR A MENSZESZ ELSŐ NAPJATÓL KB 14 NAPRA VAGY A LEGFOGÉKONYABB!! kITARTÁS ÉS TÉNYLEG NE STRESSZELJ RÁ MERT AZÉRT SEM SIKERÜLHERT!!!!
2013. febr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 frászkarikaborsó ***** válasza:

Figyeld a ciklusodat és próbáld megállapítani hogy mikor van peteérésed, és így időzítsétek az együttléteket.


Emellett az Aviva tornát tudom javasolni, ez kifejezetten női bajokra van, és ha van valami kisebb problémád, azt helyre tudja hozni. Serkenti a vérkeringést odalent, és ez nem árt...


És igaza van az elsőnek is abban hogy nem kell rágörcsölni, nekem is akkor jött a baba amikor már úgy álltam hozzá hogy leszarom, majd jön amikor akar, már eleget görcsöltem rajta.. és elkezdtem nyaralást szervezni...

2013. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!