Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeszakértők mit gondoltok?

Görbeszakértők mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ma a 30. napon vagyok. Általában 27-29 naposak a ciklusaim. Semmi menstruációs előjel nincs. A hőm szerint késöbb volt pé, de még soha-soha nem volt hosszabb ciklusom. Most akkor mikor kellene megjönnie?


[link]


2013. febr. 22. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
a ciklusod szerint, a peteéréstől számolva 12-14 nap között kéne megjönnie, a görbéd szerint lehet hogy csak a 26 ciklus napodon volt peteérés,ha szépen fent marad a hőd...
2013. febr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hőd alapján 23. napon lehetett a pé. Nem tudom, hogy mennyi a luterálisod általában, de akkor a 23-hoz add azt hozzá, így megtudod, hogy mikor kéne megjönnie. Ahogy számolom, még csak 8 nap telt el. Hogy mitől tolódott ki a pé-d, arra nincs ötletem.
2013. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is a 23. napon volt ovud!

37 napos ciklus körül számíts.

2013. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok! :-)

Nagyon kiváncsi vagyok mi lesz..

2013. febr. 22. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!