Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez az óriási felugrás...

Mi lehet ez az óriási felugrás a görbémen? Görbeszakértők mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Görbém:

[link]

Eddig se értettem ebben a hónapban a görbémet, de most aztán végképp nem értem. Szerintetek? Teganp éjjel mondjuk hánytam, ma is elég szarul érzem Magam, de lázam nincs. Mit gondoltok?


2009. nov. 2. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Virus lehet szerintem,ha hánytál és ez okozhat höemelkedést,még ha nem is érzed lehet egy kis belsö lázad.
2009. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Még valaki/valakik?
2009. nov. 2. 11:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is volt ilyen felugrásom a görbémen,ami gyulladásra mutatott:(Ezért baba sem lett:(

De persze nem feltétlenül jelenti azt,hogy neked is ez van,vagy lesz.

2009. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen felugrásom, úgy jelöltem be, hogy ne vegye figyelembe a számításnál, mert azt gondoltam, hogy valami megfázás féle van a dologban.
2009. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet betegség , de lehet késői ovud is. pár nap múlva kiderül.
2009. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem gyanakodnék betegségre, amúgy is magas az alaphőd, és ahhoz a 37,3-as hő nem nagy. Inkább egy jó kis petyára gondolnék én!
2009. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!